Kino - szkoła – kultura
Kolejny rok szkolny nasi uczniowie będą uczestniczyć w projekcie "Kino Szkoła Kultura” w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Tym razem w specjalnych pokazach filmowych wezmą udział uczniowie klas 1-3. Dzieci będą miały okazję obejrzeć filmy, których tematyka jest bliska młodemu odbiorcy. Każdy film stanowić będzie pretekst do rozmowy, pracy w grupie i różnego rodzaju zajęć edukacyjnych.
W ramach projektu (od października do kwietnia) odbędą się trzy tematyczne spotkania:
- Niełatwe początki i pokonywanie trudności.
- Dorastanie i wiara w siebie.
- Przyjaciele i rodzina dają szczęście.
Każde spotkanie składać się będzie z następujących części:
- Krótkie wprowadzenie przed seansem.
- Projekcja filmu.
- Omówienie wybranych zagadnień poruszanych w filmie.
Koordynatorką projektu jest p. Dorota Safaryn