Uwaga Rekrutacja

Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji do klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025

Zasady rekrutacji do klas pierwszych SP

5 lutego 2024

Relacja z zawodów „siatkarskich czwórek” Dziewcząt i Chłopców

7 lutego dziewczęta z SP 107 rocznik 2011 i młodsi (klasy 6 i młodsi) uczestniczyły w międzyszkolnych zawodach siatkarskich czwórek dziewcząt

w SP nr 83, organizowanych przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy. Rywalizacja była bardzo wyrównana, drużyny prowadziły ze sobą zaciekłą walkę, z której zwycięsko wyszedł zespół SP83. PO licznych rozgrywkach dziewczęta zajęły ostatecznie trzecie miejsce.

Natomiast 8 lutego drużyna chłopców z SP 107 zmierzyła się z gospodarzami SP 84. Pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem SP 107 2:1.

21 lutego 2024 | Czytaj całość

O szkole śpiewająco

Często w szkole jest wesoło i kolorowo, a taką wspaniałą atmosferę robią uczniowie klas 1-3. Dnia 15 lutego 2024 r., uczniowie śpiewająco powitali swoich gości – Przedszkolaków z wrocławskich przedszkoli nr: 55, 109, 77 oraz Niepublicznego Przedszkola Sióstr św. Józefa. Był pokaz taneczny, piosenki o tym jacy jesteśmy oraz wspólna taneczna zabawa. Oj działo się, działo… Na pamiątkę spotkania nasi goście otrzymali zakładkę do książek oraz niespodziankę- walentynkę.

21 lutego 2024

Smakowite Walentynki

14 lutego obchodziliśmy Walentynki w iście słodki sposób. Wylukrowaliśmy i ozdobiliśmy napis LOVE i Wielkie Serca piernikowe dla wszystkich, których lubimy i kochamy. Pan Dyrektor udekorował najwięcej !!!

Życzymy wszystkim tak słodkich chwil !!!

16 lutego 2024 | Zobacz zdjęcia

Spotkanie z Dyrektorem

12 lutego 2024

ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW NA DZIEŃ 13.02.2024 A DLA DZIECI NA ŚPIEWAJĄCY CZWARTKOWY PORANEK

SZANOWNI RODZICE SZEŚCIOLATKÓW,

ZAPRASZAMY WAS 13.02.2024 R. (WE WTOREK) NA SPOTKANIE INFORMACYJNE Z DYREKCJĄ SZKOŁY
W SPRAWACH ZWIĄZANYCH Z REKRUTACJĄ DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2024/2025.

WASZE POCIECHY JUŻ W CZWARTEK 15.02.2024 r. O GODZ. 9.15 MOGĄ WZIĄĆ ZA TO UDZIAŁ W SPOTKANIU INTEGRACYJNYM "O SZKOLE ŚPIEWAJĄCO" :)

OBIECUJEMY, ŻE BĘDZIE WESOŁO :)

Z A P R A S Z A M Y

12 lutego 2024

Liga Klas

W ostatnim tygodniu przed feriami w naszej szkole była organizowana Liga Klas w ramach lekcji wychowania fizycznego. Uczniowie rywalizowali w różnych sportach (ringo i gra w dwa ognie). Dziękujemy uczniom za zaangażowanie!

## Laboratoria Przyszłości. Podczas zawodów zdjecia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

1 lutego 2024 | Zobacz zdjęcia

Dzień Piżamy

W ostatni piątek (05.01.2024) w naszej szkole dobył się Dzień Piżamy organizowany przez Samorząd Uczniowski i klasę 5b.
W ramach tej akcji uczniowie cały dzień spędzili w piżamach a na długiej przerwie mogli brać udział w plebiscycie na najfajniejszą piżamę – zgłosiło się 80 uczestników. Poniżej wyniki plebiscytu:
Klasy 1-3
1 miejsce – Filip Stachów 2a
2 miejsce – Daria Hutnyk 2a i Lena Stefan 1b
3 miejsce – Amelia Szmit 1b

11 stycznia 2024 | Czytaj całość

Noworoczny mecz siatkówki nauczyciele-uczniowie

Uczniowie i nauczyciele powitali Nowy Rok 2024 na sportowo. Odbył się mecz siatkówki, w którym rywalizowali uczniowie klas ósmych i nauczyciele. Tym razem zwycięstwo odnieśli nauczyciele. Liczyła się dobra atmosfera, aktywność fizyczna i integracja społeczności szkolnej.

W czerwcu uczniowie będą mieli możliwość rewanżu.

Już dzisiaj serdecznie zapraszam.

11 stycznia 2024 | Zobacz zdjęcia

Bombki historyczne

Przed świętami uczniowie klas 4-6 mieli możliwość wybrania motywu bombek świątecznych. Zaprojektowali swoje ulubione wzory, które wspólnie wydrukowaliśmy. Trafiły one później na szkolną choinkę.

22 grudnia 2023 | Zobacz zdjęcia