Kontakt

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Interdyscyplinarne

  • XVI Dolnośląski Konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek
  • Finalistka z języka polskiego: Wiktoria Bogusz 8b

Przyrodnicze

  • XXIV Powiatowy Konkurs "Moja mała Ojczyzna"
  • Wyróżnienie: Tymoteusz Podczaszy 7b
  • Międzyszkolny Konkurs „Krew- Komórki-Szpik to… Życie!”
  • I miejsce: Antoni Cichoń 8c
  • II Konkurs ekologiczny „Bądźmy EKO dla Wrocławia"
  • wyróżnienie: Paulina Zielińska 5c
  • Olimpiada Krajoznawcza PTTK
  • II miejsce drużyny: Aleksandra Łyszczyk 8c, Dominik Ostraszewski 8b, Wiktoria Szkudlarek 7a

Humanistyczne

  • Ogólnopolski konkurs literacki "Listy do przyszłości"
  • Laureatka: Wiktoria Szkudlarek 7a
  • Międzyszkolny konkurs historyczno-plastyczny na plakat „Przez Sybir do Niepodległej”
  • Wyróżnienia: Marta Wolska 5a, Klaudia Klimczyk 8c
  • Ogólnopolski konkurs poetycki "Weź słowo do ręki"
  • Laureat: Michał Szczerba 8c
  • VII Ogólnopolski konkurs "Epizody z historii najnowszej w komiksie"
  • Laureat: Maciej Wojtas 7b
  • X Wrocławski Konkurs "Pożeracze książek"
  • Laureatka: Aleksandra Łyszczyk 8c
  • V Międzyszkolny Konkurs Literacki "Rodzina razem się trzyma"
  • II miejsce: Zuzanna Czajka 8b
  • II Międzyszkolny konkurs polonistyczny na napisanie kryminału "Zbrodnia nie/doskonała"
  • II miejsce: Maciej Wojtas 7b
  • XX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
  • II miejsce: Antoni Buraczewski 8a

Językowe

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Archimedes Lingua Plus
  • Laureat: Michał Szczerba 8c, Kacper Kozera 8a, Emilia Allen 6a, Konrad Rompała 7b
  • XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy Christmas Collagedla uczniów kl.1-3 – bożonarodzeniowa podróż po Unii Europejskiej-
  • Wyróżnienia: Julia Bartków 3a, Maja Rozwora 3a, Anna Dulas 3a
  • IV Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek
  • Etap powiatowy: Jakub Wojnarski 8c, Bartosz Mądro 8b
  • IV Wrocławski Konkurs Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla kl.5-8
  • Kwalifikacje do II etapu: Magdalena Ilnicka 7c
  • Perfect Reading Skills- Canadian edition
  • III miejsce: Antoni Cichoń 8c

Matematyczne

  • XXVI Olimpiada Informatyczna dla uczniów szkół średnich
  • Półfinalista: Antoni Buraczewski 8a
  • Olimpiada Matematyczna Juniorów
  • Półfinalista: Antoni Buraczewski 8a
  • XXIV Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
  • Laureat: Antoni Buraczewski 8a
  • Wynik bardzo dobry: Zuzanna Buraczewska 4b Daria Dziedzic 4b, Maciej Chyla 5a, Adam Szymański 6b, Sandra Łuczak 6b
  • Wynik dobry: Zuzanna Wąs 4b
  • XVII Maraton Matematyczny
  • Finalistka: Sandra Łuczak 6b
  • XIV Dolnośląski Konkurs Matematyczny KOMA
  • Finaliści z klas 4-6:Sandra Łuczak 6b, Piotr Musiał 6b, Maciej Chyla 5a, Daria Dziedzic 4b
  • Finaliści z klas 7-8: Antoni Buraczewski 8a
  • XV Dolnośląski Matematyczny Marsz na Orientację
  • II miejsce: patrol nauczycielski
  • XXVIII Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
  • Zuzanna Buraczewska 4b – laureat, Daria Dziedzic 4b – wynik bardzo dobry, Oliwia Hahn 6a – wyróżnienie, Maciej Chyla 5a – wyróżnienie, Zuzanna Wąs 4b – wyróżnienie, Alicja Chyla 4c – wyróżnienie
  • LXX Olimpiada Matematyczna
  • Finalista Antoni Buraczewski 8a
  • XVI Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych/ XXXIII Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych
  • Zuzanna Buraczewska i Daria Dziedzic 4b –udział w finale krajowym w kategorii CM
  • XIV Wrocławski Konkurs Matematyczny
  • dla uczniów klas II-III gimnazjów i VII – VIII szkół podstawowych
  • Magdalena Ilnicka 7c – udział w II etapie konkursu
  • Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku;
  • Finaliści: Zuzanna Buraczewska 4b, Sandra Łuczak 6b, Adam Szymański 6b
  • XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT
  • Adam Szymański 6b – wynik dobry, Kacper Sobkowicz 6b - wynik dobry, Zuzanna Buraczewska 4b – wynik bardzo dobry, Daria Dziedzic 4b – wynik bardzo dobry, Andrzej Zagajewski 4b– wynik dobry

Artystyczne

  • XXI Konkurs plastyczny MÓJ DOM, MOJE MIASTO, MOJA OJCZYZNA – „Niepodległość niejedno ma imię”
  • Wyróżnienia: Maciej Wojtas 7b, Kacper Wiśniewski 6b
  • Konkurs plastyczny dla kl. 1-3 „Zakładka ekologiczna – Odpady segregujesz, Ziemię ratujesz”
  • Nagrody: Dominik Kierecki 2a, Amelia Borowiec 2a, Pola Harlender 2a
  • VI Dolnośląski Konkurs Plastyczny
  • I miejsce drużyny: Stanisław Skrzypiński 6a, Izabella Jarosz 4c, Malina Wolska 7c
  • I Nadodrzański Przegląd Młodych Talentów
  • wyróżnienie drużyny: Stanisław Skrzypiński 6a, Izabela Jarosz 4c

Sportowe

  • Dzielnicowe zawody siatkówki dziewcząt
  • I miejsce drużyny: K. Baryła 8b, A. Grzech 8b, D. Płaza 8b, W. Łuczak 8b, K. Mędrek 8a, T. Krzywańska 8a, J. Wawrzkiewicz 8a, K. Kamińska 8a, M. Benc 7a
  • Ćwierćfinały siatkówki dziewcząt strefy Wschód
  • II miejsce drużyny: K. Baryła 8b, A. Grzech 8b, W. Łuczak 8b, K. Mędrek 8a,
  • T. Krzywańska 8a, J. Wawrzkiewicz 8a, M. Benc 7a, N. Korzeniewska 8b
  • Półfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców Strefy Wrocław Wschód
  • III miejsce drużyny: Bartek Mądro 8b, Kacper Kozera 8a, Konrad Szpyt 8b, Sebastian Kowalów 8b, Kacper Frontczyk 7c, Miłosz Marczyński 7c, Antek Buraczewski 8a, Krystian Wieczorek 8b
  • Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej „Olimpus”
  • 20 miejsce Nadia Kmieć 8b, 20 miejsce Bartosz Mądro 8b, 21 miejsce Magdalena Ilnicka 7c, 23 miejsce Kinga Baryła 8b, 23 miejsce Wiktoria Łuczak 8b, 25 miejsce Szymon Klemczyński 8c, 26 miejsce Aleksandra Łyszczyk 8c, 26 miejsce Antonina Grzech 8b, 29 miejsce Konrad Szpyt 8b, 32 miejsce Dominika Płaza 8b, 32 miejsce Klaudia Klimczyk 8c, 34 miejsce Pola Kozłowska 8c, 42 miejsce Karolina Dyrduł 8c

Zobacz także: