Kontakt

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Interdyscyplinarne

  • XI Dolnośląski Konkurs Interdyscyplinarny zDolny Ślązaczek
  • laureat: Zuzanna Sikorska 6b

Przyrodnicze

  • Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”
  • nagroda: Iza Minowska 5b
  • wyróżnienia: Ł. Kozioł 2a, M. Rozwora 2b, P. Marciniak 6b, D. Pilat 6b,
  • A. Szymańska 6b
  • Międzyszkolny konkurs „Bogactwo kultury Wrocławia Wrocław 2016"
  • III miejsce drużyny: Ala Kalinowska 5c, Julia Musiał 5c
  • Powiatowy Konkurs „Moja Mała Ojczyzna”
  • II etap wrocławski: S. Kaczorowski 6b, A. Szymańska 6b
  • Konkurs Wiedzy o Wrocławiu
  • II i III etap: Karolina Kalinowska 5c
  • II i III etap: Julia Musiał 5c
  • II etap: Wiktoria Wincior 5c
  • Konkurs Przyrodniczy Supersowa
  • Laureatka: A. Szymańska 6b
  • Finaliści: A. Ignaczewski 6a, P. Marciniak 6b, A. Szymańska A.Lisowska 6b,
  • S.Starużyk 6b
  • Wrocławski konkurs prozdrowotny dla kl.2.
  • wyróżnienie: Wiktoria Wołoszyn 2c
  • Konkurs pt. „Odzyskana zabawka” w ramach IX edycji projektu „Wrocławskie dzieci uczą segregować śmieci”
  • wyróżnienie: Marta Iwaszczyszyn kl.3a

Humanistyczne

  • Międzynarodowy konkurs ekologiczny „Świat ptasich prawd” w kategorii – praca literacka(wiersz)
  • II miejsce: Antoni Zagajewski 3a
  • XI Ogólnopolski Konkurs „Ładne Pisanie”
  • III miejsce: Aleksandra Świdurska 6b
  • Dolnośląski Konkurs Literacki „Moja wrocławska baśń”
  • nagroda: Michalina Wilczyńska 5b
  • nagroda: Aleksander Rożdestwiński 5a
  • IV Dolnośląski Konkurs Dziennikarski „Współczesny Dolny Śląsk”
  • wyróżnienie: Aleksandra Świdurska 6b
  • Konkurs Ojczyzny Polszczyzny – II etap pisemny
  • Iza Minowska 5b- zakwalifikowała się do etapu ustnego zwanego Małym Finałem
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”
  • wyróżnienie: Maciej Frącek 4a
  • Konkurs Recytacji „Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima
  • wyróżnienie w etapie wojewódzkim: J. Jarosz, J.Borys, K. Sztobryn 5c
  • Międzyszkolny Konkurs Poetycki „Niebiańscy Przyjaciele: Anioły”
  • III miejsce: Izabela Minowska 5b
  • XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny- „Mistrz Ortografii".
  • wicemistrz ortografii: Alicja Kalinowska 5c
  • wyróżnienie: Sabina Zarawska 6a
  • VII Festiwal Bajkopisarzy „Piernikowa Chata”
  • wyróżnienie: Aleksandra Świdurska 6b
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki „Elektryczna baśń ekologiczna”
  • I miejsce; Michał Kaźmierski 5a
  • wyróżnienie: Aleksander Rożdestwiński 5a
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki „Baśń inspirowana Afryką”
  • I miejsce: Karolina Sobczak 6a
  • Dzielnicowy Konkurs Recytacji i Poezji Śpiewanej
  • wyróżnienie: Michał Frącek 4a
  • wyróżnienie: Izabela Minowska 5b
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki
  • II miejsce: Aleksander Roźdestwiński 5a
  • IV miejsce: Ewa Szymańska 6a
  • Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny dla kl.3
  • III miejsce drużyny w składzie: Mikołaj Caban 3a, Antoni Buraczewski 3a, Wiktoria Bogusz 3b
  • XXIX Konkurs Recytacji „Interpretacje Dziecięce”
  • III miejsce w finale: Maja Toporek 3c
  • ,,Gimnastyka dla języka”- przegląd wierszy w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki
  • Logopedycznej
  • wyróżnienie: Marysia Augiewicz - klasa 0.

Językowe

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Archimedes Lingua Plus"1
  • laureaci: Natalia Pilat 4a, Maciej Frącek 4a, Michał Włodarczak 4a, Klaudia Zadworna 4b,Alicja Kalinowska 5c, Izabela Minowska 5b, Zuzanna Sikorska 6b
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Językowy ‘’Christmas Collage” dla kl. 1-3
  • nagrody: Hanna Celebańska 2b, Łukasz Kozioł 2a,
  • wyróżnienie: Tymoteusz Podczaszy 2b
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego,,Archimedes Lingua Plus”2
  • laureaci: Aleksander Pytelewski 4a, Izabela Minowska 5b, Piotr Okraszewski 5b, Jan Droń 6b, Zuzanna Sikorska 6b
  • Międzyszkolny Konkurs Uczniów kl.6 “The Best of English “
  • finalistka: Zuzanna Sikorska 6b
  • Międzyszkolny Konkurs „Angielski w liczbach”
  • III miejsce: Zuzanna Sikorska 6b

Matematyczne

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Archimedes Lingua Plus"1
  • laureaci: Natalia Pilat 4a, Maciej Frącek 4a, Michał Włodarczak 4a, Klaudia Zadworna 4b,Alicja Kalinowska 5c, Izabela Minowska 5b, Zuzanna Sikorska 6b
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Językowy ‘’Christmas Collage” dla kl. 1-3
  • nagrody: Hanna Celebańska 2b, Łukasz Kozioł 2a,
  • wyróżnienie: Tymoteusz Podczaszy 2b
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego,,Archimedes Lingua Plus”2
  • laureaci: Aleksander Pytelewski 4a, Izabela Minowska 5b, Piotr Okraszewski 5b, Jan Droń 6b, Zuzanna Sikorska 6b
  • Międzyszkolny Konkurs Uczniów kl.6 “The Best of English “
  • finalistka: Zuzanna Sikorska 6b
  • Międzyszkolny Konkurs „Angielski w liczbach”
  • III miejsce: Zuzanna Sikorska 6b

Artystyczne

  • XXI Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski „Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2013”
  • wyróżnienie: Szymon Lejczak 5c
  • Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu”
  • wyróżnienie: Aleksander Ignaczewski 6a
  • Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Rytmy Afryki”
  • Grand Prix: Zespół muzyczny w składzie: Maciej Nowacki, Karolina Sobczak, Zuzanna Kaleta z klasy 6a
  • VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Turystycznej”
  • II miejsce: Natalia Pilat 6b
  • Konkurs plastyczny „Kartka Świąteczna”
  • wyróżnienie: Michał Iwaszczyszyn 5b
  • „Ekologiczna choinka – też może być piękna”
  • wyróżnienie: Wioletta Korzeniowska 5c
  • Konkurs plastyczny „Zakładka ekologiczna”- Zielone zakątki Wrocławia
  • nagroda: Tymoteusz Podczaszy 2b
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Maska afrykańska”:
  • wyróżnienie: Karolina Kamińska
  • wyróżnienie: Miłosz Wrona
  • X Konkurs plastyczny „Nauczyciele uczniowie z kart książek"
  • równorzędne nagrody: Justyna Czuchrij 5c, Martyna Góźdź 5c
  • wyróżnienia: Michał Włodarczak, Adam Siciński, Sandra Drobina 5a
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny „Wrocław moje miasto”
  • III miejsce: Martyna Góźdź 5c
  • Konkurs graficzno – plastyczny „Spiżarnia smaków”
  • wyróżnienie: Mikołaj Caban 3a
  • XII Konkurs poezji i malarstwa w ramach XI edycji,,Przedszkolnej Nagrody Wrocławia”
  • I miejsce: Kornelia Sawicka – klasa 0
  • XII Konkurs poezji i malarstwa
  • I miejsce: Kornelia Sawicka – klasa 0

Sportowe

  • Wielki Finał Ergoshow- drużynowe wyścigi na ergometrach wioślarskich
  • II miejsce dla drużyny chłopców w składzie: Maciej Nowacki 6a, Alex Jawny 6a, Marcin Gorczyński 6b, Tomasz Tomana 6b
  • Finały strefy wrocławskiej w zawodach szachowych
  • IX miejsce dla drużyny w składzie:
  • Wiktor Sadowy 6b
  • Kamil Bieszczanin 4a
  • Antoni Buraczewski 3a
  • Magdalena Ilnicka 2c

Świetlicowe

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Jesienne impresje”
  • wyróżnienie: Bartosz Mądro
  • wyróżnienie: Anastazja Kopycińska
  • wyróżnienie: Teresa Krzywańska
  • Międzyświetlicowy Konkurs Fotograficzny „Polska Złota Jesień”
  • II miejsce; Anastazja Kopycińska
  • wyróżnienie: Weronika Jurczak
  • Konkurs Plastyczny „Piękna jest nasza ziemia”
  • wyróżnienie: Kinga Lepszy
  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Zwierzakowo naj, naj”
  • wyróżnienie: Julia Goldberg, Zuzanna Czajka
  • Konkurs Plastyczno-Ekologiczny „Deko w Eko”
  • wyróżnienie dla szkoły zdobyte przez drużynę uczniów z kl.2 i 3w składzie: Zuzanna Czajka, Alicja Skrzypińska, Amelia Reptak, Weronika Jurczak, Maja Toporek
  • Konkurs plastyczny „Laurki i kwiaty dla mamy”.
  • Wyróżnienie: Bartosz Mądro
  • Wyróżnienie: Alicja Skrzypińska
  • Konkurs plastyczny „Wielkanocny zajączek”
  • Wyróżnienie: Tosia Grzech
  • Wyróżnienie: Anna Gorzelak
  • Konkurs Plastyczny „Smoki, smoczki, smoczyska”
  • I miejsce: Miłosz Rozwora
  • Konkurs plastyczny w ramach projektu „Kropla Afryki”- „ Maska afrykańska-inspiracje”
  • Wyróżnienie: Karolina Kamińska

Zobacz także: