Kontakt

Sukcesy 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 – I i II sem.

Konkursy przyrodnicze

Dolnośląski Konkurs Geograficzny zDolny Ślązak

Udział w powiatowym etapie konkursu: Daria Dziedzic 5b

XX Międzyszkolny Konkurs Geograficzny „A to Polska właśnie”

Udział w etapie powiatowym: Magda Ilnicka 8c, Adrian Pokrętowski 7a, Jakub Kurylak 8c

Konkursy humanistyczne

Ogólnopolski konkurs Alfik humanistyczny dla kl.4-8

Wynik bardzo dobry: Daria Dziedzic 5b, Zuzanna Buraczewska 5b, Wiktoria Szkudlarek 8a, Natalia Kosyl 8a, Natalia Brodziak 8b, Hanna Celebańska 8b, Maciej Wojtas 8b, Marta Dobosz 8c, Magda Ilnicka 8c,

Wynik dobry: Maciej Chyla 6a, Kornelia Sawicka 6b, Weronika Jurczak 8b, Miłosz Rozwora 8b, Kamil Wenc 8c

Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”

I Wicemistrz Powiatu: Miłosz Ladaczek 3a, Nikodem Pyra 3b

VIII Ogólnopolski konkurs "Epizody z historii najnowszej w komiksie"

Laureat: Maciej Wojtas 8b

Dolnośląski Konkurs Polonistyczny zDolny Ślązak

Udział w powiatowym etapie konkursu:

Daria Dziedzic 5b, Maciej Chyla 6a, Natalia Kosyl 8a, Weronika Chałupczyńska 8a,Marta Dobosz 8c, Maciej Wojtas 8b, Natalia Brodziak 8b, Miłosz Rozwora 8b, Marta Dobosz 8c,

XIV Wojewódzki konkurs „Znam historię polskich symboli narodowych”

Udział w powiatowym etapie konkursu:

Daria Dziedzic 5b, Maria Augiewicz 6b

Wrocławska gra miejska – "Na tropie zaginionego klucza do miasta"

II miejsce: Michał Pilawa 6c, Paulina Zielińska 6c, Kornelia Sawicka 6b, Maciej Chyla 6a

Krzysztof Buszek 6c

Konkursy językowe

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Archimedes Lingua Plus

Laureaci: Emily Allen 7a, Maria Jabanashvili 7a, Maria Augiewicz 6b

Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązak

Finalista etapu wojewódzkiego: Natan Ulfik 7a

XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy Christmas Collagedla uczniów kl.1-3 – bożonarodzeniowa podróż po Unii Europejskiej-

III miejsce: Anastzjija Aleksandrowa 1a

Wyróżnienie: Grzegorz Opieka 1a

Konkursy matematyczne

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

Najlepszy wynik w szkole w klasach 4-6: Zuzanna Buraczewska 5b

Najlepszy wynik w szkole w klasach 7-8: Sandra Łuczak 7a

XXIX Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wynik bardzo dobry: Zuzanna Buraczewska 5b

Wyróżnienie: Daria Dziedzic 5b

Wyróżnienie: Oliwia Hahn 6a

Wyróżnienie: Miłosz Ladaczek 3a
Wyróżnienie: Adam Gajdzis 2a

XVII Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych/ XXXIV Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych;

Udział w finale krajowym w kategorii CM:

Zuzanna Buraczewska 5b, Daria Dziedzic 5b, Zuzanna Wąs 5b, Klara Bartkowska 5b

Ogólnopolski Konkurs MatEmaTyk

Najlepsze wyniki:

Daria Dziedzic 5b i Andrzej Zagajewski 5b -93%,

Zuzanna Buraczewska 5b i Maciej Chyla 6a – 91%

XXV Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

Laureat i I miejsce w województwie: Daria Dziedzic 5b

Wynik bardzo dobry: Zuzanna Buraczewska 5b

Wynik dobry: Maciej Chyla 6a

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Matedycja XXI

Wynik bardzo dobry: Zuzanna Buraczewska 5b, Daria Dziedzic 5b, Zuzanna Wąs 5b

Wynik dobry: Andrzej Zagajewski 5b, Szymon Zarzycki 5c

IX Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

Tytuł finalisty w kategorii kl. 1-3: Róża Wojtkiewicz 3a
Tytuł finalisty w kategorii kl. 4-6: Zuzanna Buraczewska 5b
Tytuł finalisty w kategorii kl. 7-8: Magdalena Ilnicka 8c, Marta Dobosz 8c

XVII Dolnośląski Matematyczny Marsz na Orientację

I miejsce: patrol nauczycielski SP 107 i XIV LO

Uczniowie bez premiowanych miejsc

Konkursy sportowe

„Kwadransik czyli Zawody na Ergometrach Wioślarskich” drużynowo (4 dziewczyny + 4 chłopców)- zawody międzyszkolne

I miejsce drużynowo:

Wiktoria Szkudlarek 8a, Oliwia Dykta 8a, Milena Benc 8a, Amelia Reptak 8b

Kacper Frontczyk 8c, Miłosz Marczyński 8c, Mateusz Kołodziejczyk 8a, Damian Sielicki 8b

Zobacz także: