Kontakt

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Interdyscyplinarne

  • X Dolnośląski Konkurs Interdyscyplinarny zDolny Ślązaczek
  • laureatka: Karolina Kalinowska 6c
  • finalistka: Paulina Pilat 6c
  • do etapu powiatowego zakwalifikowali się uczniowie kl.6c: Witold Frącek, Martyna Matys, Karolina Kalinowska, Paulina Pilat, Paulina Warenicka oraz Aleksandra Wachnik kl 6b

Przyrodnicze

  • XVIII Powiatowy Konkurs „Moja mała Ojczyzna”
  • III miejsce: Jakub Socha 6a
  • „Asy z szóstej klasy”
  • IV miejsce: Witold Frącek 6c
  • XXII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wrocławiu „Wrocław moje miasto”
  • finalistka: Joanna Pszon 6c
  • II etap: Jagoda Pasikowska 6c, Joanna Pszon 6c, Szymon Kaczorowski 6c
  • III etap: Jagoda Pasikowska 6c, Joanna Pszon 6c
  • VI Konkurs Przyrodniczy Supersowa
  • laureatki: Karolina Kalinowska 6c, Paulina Pilat 6c
  • VI edycja Konkursu nauk przyrodniczych Świetlik
  • wyróżnienie: Alicja Kalinowska 4c, Patrycja Wojtaszek 6b
  • XVIII Rajd „Wrocławskie Spacery Krajoznawcze”
  • III miejsce w finale drużyny SP107 w składzie: Jagoda Pasikowska 6a, Joanna Pszon, Zuzanna Galert, Aleksandra Łazaruk, Jagna Bieszczanin, Barbara Turniak z kl.6c i Szymon Kaczorowski z kl.5b
  • Międzyszkolny Konkurs "Zawsze zdrowi”
  • IV miejsca w finale: Maciej Frącek, Krzysztof Podoliński, Michał Włodarczakkl.3a

Humanistyczne

  • Ogólnopolski Konkurs „Ładne Pisanie”
  • finalistka: Aleksandra Świdurska 5b
  • Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny
  • finalistka: Aleksandra Wachnik 6b
  • XXIX Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy
  • wyróżnienie: Aleksandra Wachnik 6b
  • Powiatowy Konkurs Recytacji i Poezji Śpiewanej
  • II miejsce: Weronika Krzywda 6c
  • Konkurs Małych Form Dziennikarskich „O Laur Złotej Czcionki"
  • III miejsce: Michalina Wilczyńska 4b
  • Konkurs literacki „Moja wrocławska baśń”
  • finalistka: Dominika Pilat 5b
  • wyróżnienie: Aleksander Rożdestwiński 4a
  • XIX Międzyszkolny Turniej Mitologiczny
  • Finalista(VII miejsce) – Aleksander Ignaczewski 5a
  • Międzyszkolny Konkurs „Opowiem ci bajkę”
  • II miejsce: Michalina Wilczyńska 4b
  • wyróżnienie: Izabela Minowska 4b
  • Wielcy Polacy w dziejach Ojczyzny
  • laureaci III miejsce: Aleksandra Wachnik 6b i Robert Staszak 6b
  • Dzielnicowy Konkurs Recytacji i Poezji Śpiewanej
  • I miejsce: Weronika Krzywda 6c
  • wyróżnienie: Zuzanna Galert 6c i Aleksandra Wachnik 6b
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki „A ja właśnie piszę baśń”
  • I miejsce: Paulina Świtoń 4a
  • Festiwal Teatrów Szkolnych „Zielona Gęś”
  • laureat- teatr „Niebieskie migdały”: Aleksandra Winiarska, Aleksandra Wachnik, Sara Bojakowska, Jagoda Pasikowska, Natalia Sienkiewicz, Martyna Chojecka, Katarzyna Huńkowska, Katarzyna Żukrowska, Aleksandra Juszczak
  • Konkurs poetycki w ramach projektu „Kropla Afryki”
  • II miejsce: Zuzanna Kaleta 5a
  • XIII Miejski Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem"
  • II miejsce: Agata Kamińska 3a
  • Powiatowy Konkurs Recytacji „Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima"
  • I miejsce: Julia Borys, Julia Jarosz i Karolina Sztogryn z kl.4c
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki „Baśń ekologiczna”
  • wyróżnienie: Aleksander Rożdestwiński 4a
  • Konkurs biograficzny o św. Janie Bosko
  • II miejsce Izabela Minowska 4b, Barbara Turniak 6c i Martyna Matys 6c,
  • oraz Alicja Kalinowska 4c

Językowe

  • Ogólnopolski Konkurs Oxford Plus
  • laureatki: Paulina Warenicka 6c, Weronika Krzywda 6c, Iza Minowska 4b
  • Ogólnopolski Konkurs Multitest
  • wyróżnienie- Paulina Warenicka 6c
  • Dolnośląski Konkurs English Master
  • do finału zakwalifikowała się – PaulinaWarenicka 6c
  • Wrocławski Konkurs Języka Angielskiego” Best of English”
  • finaliści – Paulina Warenicka 6c i Kajetan Pynka 6c

Matematyczne

  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
  • laureat: Antoni Buraczewski 2a
  • wyróżnienie: Aleksander Pytelewski 3a, Edyta Gorczyca 4c, Zuzanna Sikorska 5b,
  • Paulina Pilat, Karolina Kalinowska, Witold Frącek, Alicja Orzechowska, Joanna Pszon z kl.6c oraz Patrycja Wojtaszek z kl.6b
  • Międzynarodowy Konkurs „Zdrowie może być smakowite”(część informatyczna)
  • wyróżnienie: Zuzanna Sikorska 5b
  • laureaci III miejsce: Aleksandra Wachnik 6b i Robert Staszak 6b
  • Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
  • laureat: Antoni Buraczewski 2a
  • I Konkurs Matematyka i Ekonomia
  • finaliści: Karolina Kalinowska, Joanna Pszon, Paulina Pilat z klasy 6c
  • X Matematyczny Marsz na Orientację
  • VII miejsce: Witold Frącek, Zuzanna Galert, Alicja Orzechowska z klasy 6c
  • VII miejsce: Aleksandra Łazaruk, Paulina Pilat, Barbara Turniak z klasy 6c
  • Konkurs matematyczny KOMA
  • finaliści: Bartosz Biruk, Karolina Kalinowska, Kajetan Pynka z klasy 6c
  • II Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku
  • IV miejsce: Antoni Buraczewski 2a
  • III miejsce: Michał Włodarczak 3a
  • XIII Turniej Młodych Matematyków
  • laureat III stopnia: Karolina Kalinowska 6c
  • XIII Miejski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 3
  • finalista: Maciej Frącek 3a

Artystyczne

  • Międzyszkolny Konkurs Poezji, Prozy, Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej
  • wyróżnienie: Weronika Krzywda 6c
  • XVIII Festiwal Piosenki Ekologicznej
  • wyróżnienie w kategorii „Młodzi Soliści”: Antoni Zagajewski (gr. V)
  • Konkurs “Piosenki turystycznej”
  • Nagroda: Aleksandra Lisowska 5b Dominika Pilat 5b, Aleksandra Szymańska 5b, Zuzanna Kaleta 5a, Karolina Sobczak 5a
  • Konkurs plastyczny „Moje wymarzone osiedle
  • laureaci: Edyta Gorczyca 4c, Ewa Szymańska 5a, Wiktoria Drozdowska 4b
  • Międzyszkolny konkurs rzeźbiarski „Anioł w rzeźbie”
  • II miejsce: Adam Siciński 4c
  • Konkurs plastyczny “Ilustracje do przysłów polskich”
  • nagroda: Paulina Świtoń 4a
  • Konkurs plastyczny “Jajko wielkanocne”
  • wyróżnienie: Dawid Banasiak 4a

Sportowe

  • Turniej minisiatkówki dziewcząt („czwórki” siatkarskie)
  • Drużyna w składzie: Katarzyna Huskowska 6a, Patrycja Wojtaszek,Katarzyna Żukrowska, Aleksandra Bals, Aleksandra. Winiarska, Aleksandra Wachnik, Weronika. Jaros, Kinga Kuźniec, Daria Mędrek, Edyta Nowak z kl 6b oraz Karolina Kalinowska 6c zakwalifikowała się do finału strefy Wschód

Świetlicowe

  • Konkurs plastyczny „Jesienne impresje”
  • wyróżnienie: Aleksandra Matyjaszczyk 1a, Jakub Mączka 1a
  • Konkurs plastyczny "Martwa natura-dzieło małego malarza”
  • I miejsce: Weronika Krajewska 2c
  • II miejsce: Aleksandra Wilk 2c
  • Konkurs plastyczny "Jesienne kompozycje"
  • III miejsce: Klaudia Klimczyk 2c
  • Konkurs plastyczno – fotograficzny „Moja ulubiona zabawka"
  • wyróżnienie: Jakub Pasikowski 2a
  • Konkurs plastyczny „Niewidzialny świat”
  • Prace wyróżnione na wystawie pokonkursowej: Jakub Pasikowski 2a, Angelika Suchy 2a
  • Konkurs plastyczny „Zimowa wycinanka”
  • wyróżnienie: Sylwia Offert, Aleksandra Reptak, Klaudia Nowacka, Pola Paszke (gr. IV)
  • Konkurs plastyczny „Maska Karnawałowa”
  • wyróżnienie: Aleksandra Matyjaszczyk (gr. II)
  • Konkurs plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki”
  • III miejsce: Dominika Brzozowska (gr. IV)
  • wyróżnienie: Klaudia Klimczyk (gr. I)
  • Konkurs plastyczny „Wielkanocny Baranek”
  • I miejsce: Anastazja Kopycińska ( gr. I)
  • III miejsce: Julia Goldberg (gr. III)
  • Konkurs plastyczny „Dinozaury”
  • wyróżnienie: Oksana Warchoł (gr. III)
  • Konkurs plastyczny „Moja choinka”
  • I miejsce -Monika Buczek (IIIgr)
  • wyróżnienie-Amelia Reptak (IIIgr)
  • Konkurs plastyczny „Moja planeta Ziemia”
  • wyróżnienie-Marta Iwaszczyszyn 2a
  • Konkurs plastyczny „W świecie robotyki”
  • wyróżnienie-Natalia Pilat (IVgr)
  • Konkurs plastyczno-literacki „Moja Mama jest kochana i uśmiechnięta od rana”
  • wyróżnienie- Oksana Warchoł (III gr)

Zobacz także: