Kontakt

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Interdyscyplinarne

  • XV Dolnośląski Konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek
  • laureat z matematyki i laureat z języka polskiego: Antoni Buraczewski 7a
  • etap powiatowy: Karolina Kamińska 7a

Przyrodnicze

  • XXIII Powiatowy Konkurs "Moja mała Ojczyzna"
  • Wyróżnienie: Hanna Celebańska 6b
  • XVIII Powiatowy Konkurs "Wratislavia Sacra"
  • Wyróżnienie: Aleksandra Łyszczyk 7c
  • I Międzyszkolny konkurs "Tajemnice ciała człowieka"
  • I miejsce: Antoni Cichoń 7c
  • II miejsce: Karolina Kamińska 7a

Humanistyczne

  • Ogólnopolski konkurs literacki "Pan Karp zarybia Wisłę"
  • II miejsce: Sandra Łuczak 5b
  • VI Ogólnopolski konkurs „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie”
  • I miejsce drużyny: Maciej Wojtas 6b, Tomasz Skibiński 6b, Marcin Jakieła 6a,
  • laureat – Maciej Chyla 4a
  • XII edycja wojewódzkiego konkursu „Znam historię polskich symboli narodowych"
  • Finaliści: Paweł Mądro 4c, Jan Skała 6a
  • XI Festiwal Bajkopisarzy "Piernikowa Chata"
  • Wyróżnienie: Hanna Celebańska 6b
  • IX Wrocławski konkurs "Pożeracze książek"
  • Laureatka konkursu: Anna Gorzelak 7b
  • III edycja konkursu wiedzy o społeczeństwie MOJE PRAWA – NASZA SPRAWA
  • I miejsce drużyny: Oliwia Poźniak 7b, Zuzanna Czajka 7b, Bartosz Mądro 7b
  • V Konkurs Literacki "Każdy ma swoją górę"
  • I miejsce: Zuzanna Czajka kl.7b
  • I Międzyszkolny konkurs recytatorski "Nasz dziecięcy świat"
  • wyróżnienie: Natalia Gemza 6c

Językowe

  • Międzynarodowy projekt eTwinning „ The most beautiful Christmas Picture with short wishes in English”
  • I miejsce: Oliwia Leja 5a
  • II miejsce: Alan Sinicki 4a,
  • III miejsce: Marta Wolska 4a,
  • IV miejsce: Julia Baszkiewicz 5a
  • XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy ChristmasCollagedla uczniów kl.1-3
  • II miejsce: Maja Rozwora 2a
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Archimedes Lingua Plus
  • Laureaci: Wiktoria Walada 7b, Oliwia Poźniak 7b, Kuba Mogiełka 7b, Jakub Wojnarski 7b, Weronika Krajewska 7c, Bartosz Mądro 7b, Michał Szczerba 7c, Aleksandra Łyszczyk 7c, Kacper Kozera 7a
  • Miedzynarodowy Konkurs „The Best Christmas Card with Christmas wishes” Konkurs na najlepszą kartkę świąteczną z życzeniami w ramach międzynarodowego projektu e-twinning
  • IV miejsce: Oliwia Leja 5a
  • Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim „Perfect Reading Skills”
  • II miejsce: Emily Allen 5a
  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Języka niemieckiego „Zeig dein Talent”
  • II miejsce Karolina Kamińska 7a
  • Wyróżnienie: Wiktoria Walada 7b, Mikołaj Caban 7a

Matematyczne

  • XII Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
  • Laureat I stopnia: Antoni Buraczewski 7a
  • XXVII Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
  • Wynik bardzo dobry: Zuzanna Buraczewska 3b
  • Wyróżnienia: Andrzej Zagajewski 3b, Daria Dziedzic 3b, Oliwia Hahn 5a, Sandra Łuczak 5b, Adrian Pokrętowski 5a, Marta Dobosz 6c
  • Olimpiada Matematyczna Juniorów
  • Laureat II stopnia: Antoni Buraczewski 7a
  • LXIX Olimpiada Matematyczna
  • Finalista: Antoni Buraczewski 7a
  • XV Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych
  • IV miejsce w finale krajowym w kategorii CE: Zuzanna Buraczewska 3b
  • X miejsce w kategorii CE: Daria Dziedzic 3b, V miejsce w finale w kategorii C2 Antoni Buraczewski 7a
  • VII Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku
  • I miejsce w finale w kategorii klas 1-3: Zuzanna Buraczewska 3b
  • Finaliści: Klara Bartkowska 3b, Daria Dziedzic 3b, Magdalena Ilnicka 6c
  • XV Dolnośląski Matematyczny Marsz na Orientację
  • II miejsce drużynowo: Antoni Buraczewski 7a, Wiktoria Walada 7b, Bartosz Mądro 7b
  • XXIII Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
  • wynik bardzo dobry: Antoni Buraczewski 7a
  • wynik bardzo dobry: Zuzanna Buraczewska 3b
  • wynik dobry: Natalia Brodziak 6b
  • wyróżnienie: Klara Bartkowska 3b
  • wyróżnienie: Zuzanna Wąs 3b
  • wyróżnienie: Andrzej Zagajewski 3b
  • wyróżnienie: Kuba Grzelak 3b
  • XIII Dolnośląski Konkurs Matematyczny KOMA
  • Laureat-II miejsce: Antoni Buraczewski 7a
  • Laureat- V miejsce: Magdalena Ilnicka 6c
  • Finalistka: Sandra Łuczak 5b
  • Finalistka: Natalia Brodziak, 6b
  • wyróżnienia: Andrzej Zagajewski 3b, Maciej Chyla 3c, Oliwia Hahn 5a

Artystyczne

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ilustracja do baśni chińskiej”
  • Wyróżnienie: Marta Pęzioł kl.1a
  • Radosne Obchody Święta Niepodległości
  • wyróżnienie dla szkoły SP 107

Sportowe

  • Międzyszkolny turniej siatkówki chłopców- rozgrywki dzielnicowe
  • I miejsce drużyny: B. Mądro 7b, K. Szpyt 7b, K. Wieczorek 7b, S. Kowalów 7b, K. Frontczyk 6c, K. Kozera 7a, A. Buraczewski 7a, M. Marczyński 6c, M. Paluszkiewicz 7c, Sz. Klemczyński 7c

Zobacz także: