Kontakt

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Interdyscyplinarne

  • XIII Dolnośląski Konkurs dla uczniów Szkoł Podstawowych zDolny Ślązaczek
  • laureat z matematyki i finalista z języka polskiego: Antoni Buraczewski 5a

Przyrodnicze

  • IX Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny "Smacznie, zdrowo, kolorowo".
  • wyróżnienie : Wiktoria Walada 5b
  • IX Konkurs przyrodniczy Supersowa
  • II etap: Maciej Frącek 6a, Krzysztof Podoliński 6a, Ewa Nowak 6a, Agata Kamińska 6a
  • Konkurs przyrodniczy Młodzi Odkrywcy
  • finaliści: Maciej Frącek 6a, Krzysztof Podoliński 6a
  • III edycja kampanii „Nasz czysty Wrocław”- Konkurs plastyczno-konstruktorski ”Rozświetlony Wrocław"
  • II miejsce: Adam Nowakowski 6a

Humanistyczne

  • Ogólnopolski "Konkurs Ojczyzny Polszczyzny"
  • etap powiatowy : Antoni Buraczewski 5a, Nella Sikorska 6a
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki
  • wyróżnienie: Milena Benc 4a
  • Międzyszkolny konkurs na historyjkę obrazkową"Wrocławskie rady na ekoodpady"
  • III miejsce: Miłosz Rozwora 4b
  • IX Festiwal Bajkopisarzy "Piernikowa Chata"
  • Nagroda Publiczności w finale konkursu: Łukasz Kozioł 4a
  • VII Międzyszkolny Konkurs "Pożeracze Książek"
  • III miejsce: Oliwia Poźniak 5b
  • III Międzyszkolny Konkurs Literacki "Mój komiks"
  • II miejsce: Maciej Wojtas 4b
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Baśń ekologiczna"
  • wyróżnienie: Antoni Buraczewski 5a
  • XVI Powiatowy Konkurs „Wratislavia Sacra”
  • III miejsce: Aleksandra Łyszczyk 6a
  • Ogólnopolski konkurs na przepis „Zasmakuj w naszych rybach”
  • wyróżnienie: Jan Świdurski, Kornelia Sawicka, Oliwia Skrzyniarz, David Baron, Dominika Hancewiczz kl.2b
  • Miedzyszkolny konkurs kaligraficzny „Zapomniana sztuka kaligrafii"|
  • laureat III miejsce w kategorii kl.2-3 Jan Świdurski 2b
  • I Miedzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „Lubię baśnie H. Ch. Andersena”
  • II miejsce w części czytelniczej: Maria Augiewicz 2b, Jakub Bandziak 3b, Karol Pietkiewicz 3a

Językowe

  • Wrocławski konkurs języka angielskiego „Let’s go to New York”
  • I miejsce: Pola Kozłowska kl 5c,
  • III miejsce: Michał Szczerba kl. 5c
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy Christmas Collage
  • I miejsce: Zoja Cięgotura 3a
  • wyróżnienie: Martyna Bącik 1c
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Archimedes Lingua Plus
  • laureaci: Magda Ilnicka 4c, Oliwia Poźniak 5b, Wiktoria Walada 5b, Kuba Mogiełka 5b, Kuba Wojnarowski 5c, Aleksandra Łyszczyk 5c, Nella Sikorska 6a
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Archimedes Lingua Plus”(2 edycja)
  • laureaci: Nella Sikorska 6a, Natalia Pilat 6a, Maja Skrętkowicz 6b, Diana Korotina 6b, Maciej Frącek 6a, Oliwia Poźniak 5b, Anastazja Kopycińska 5b, Wiktoria Walada 5b, Bartek Mądro 5b, Kacper Kozera 5a, Weronika Krajewska 5c, Natalia Kosyl 4a, Natalia Tomczyk 4c
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Discover English Speaking Countries”
  • wyróżnienie: Konrad Rompała 4b
  • finaliści: Magda Ilnicka 4c, Jeremiasz Paszke 4b, Iga Gniot 5a, Antek Buraczewski 5a
  • Międzyszkolny Konkurs kl.6 „The Best of Englis"
  • II miejsce: Nella Sikorska 6a

Matematyczne

  • XXX Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych
  • Laureat: Antoni Buraczewski 5a
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny KOMA
  • laureat finału- III miejsce: Antoni Buraczewski 5a
  • finaliści: Natalia Pilat 6a, Wiktoria Szkudlarek 4a, Antoni Buraczewski 5a
  • Dolnośląski Maraton Matematyczny
  • finalista: Antoni Buraczewski 5a
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur"
  • laureat: Antoni Buraczewski 5a
  • wyróżnienie: Maciej Chyła 2a
  • VI Ogólnopolski Konkurs Matematycznego Orgiami „Żuraw"
  • laureatki: Magdalena Ilnicka 4c i Wiktoria Szkudlarek 4a
  • Turniej Młodych Matematyków
  • I miejsce: Antoni Buraczewski 5a
  • XXII Międzyszkolny Mecz Matematyczny dla klas 5
  • I miejsce: Wiktoria Walada 5b i Antoni Buraczewski 5a
  • I Międzyszkolny konkurs programowania w "Scratchu”
  • wyróżnienie: Agata Kamińska 6a

Artystyczne

  • XVIII konkurs plastyczny "Moj dom, moje miasto, moja ojczyzna"
  • nagroda: Konrad Rompała 4b
  • IV Wojewódzki Konkurs “Ekologiczna choinka –też może być piękna
  • wyróżnienie: Ala Arak. 4a
  • wyróżnienie: Jakub Kozera 4b
  • Dolnośląski konkurs plastyczny “Magiczny czas – projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej”
  • wyróżnienie: Natalia Kosyl 4b
  • Dolnośląski konkurs plastyczno-historyczny "Polscy wynalazcy, konstruktorzy, mysliciele"
  • udział w wystawie pokonkursowej: Antonina Grzech 5b
  • Miedzyszkolny Konkurs Artystyczno-Ekonomiczny "Ze starego coś nowego"
  • I miejsce: Zuzanna Czajka 5b
  • Miedzyszkolny konkurs plastyczny „Nasz czysty Wrocław – Graffiti"
  • I miejsce: Jan Świdurski, Maria Augiewicz, Dominika Hancewicz, Magdalena Konopka, Kacper Skoneczny, David Baron, Julia Pitner, Gabriela Wójcikz kl.2b
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny „Kochajmy zwierzęta jak święty Franciszek. Europejska Czerwona Księga Zwierząt Zagrożonych Wyginięciem ”
  • wyróżnienie: Dominika Hancewicz i Magdalena Konopka z kl. 2b
  • Międzyszkolny Konkurs graficzno – plastyczny "Moje śniadanie do szkoły"
  • wyróżnienie: Bianka Kozłowska 2b
  • Miedzyszkolny konkurs plastyczny „Radosny uśmiech – radosna przyszłość”
  • wyróżnienie: Julia Pitner kl. 2b
  • Międzyszkolny konkurs na historyjkę obrazkową"Wrocławskie rady na ekoodpady"
  • wyróżnienie: Hanna Just kl. 3b

Świetlicowe

  • Miedzyszkolny konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie”
  • wyróżnienie: Hanna Just gr. IV
  • Miedzyszkolny konkurs plastyczny „Podróż dookoła świata- Afryka"
  • wyróżnienia: Zuza Michalczak, Tomek Bartoszek, Sandra Łuczak gr. IV
  • Marcelina Szot gr. II, Julia Pitner, Magda Konopka gr. I, Lena Helman gr.II
  • Miedzyszkolny konkurs plastyczny „Kwiaty, kwiatki, kwiatuszki- mozaika kwiatowa”
  • wyróżnienie: Paulina Mika gr. I
  • Miedzyszkolny Konkurs plastyczny „ Kartka wielkanocna”
  • wyróżnienie: Nadia Wincior gr. III
  • XI Miedzyszkolny konkurs plastyczny „ Zakładka ekologiczna” pod hasłem: „Zdrowo i kolorowo, czyli wiem co jem”
  • laureaci I stopnia: Lena Kmieć 3a, Kacper Sobkowicz 3b
  • laureaci II stopnia: Wiktoria Rorbach3a, Julia Karwel gr. III, Ola Szajnoga gr. III

Zobacz także: