Kontakt

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Interdyscyplinarne

  • XII Dolnośląski Konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek
  • laureatka: Izabela Minowska 6b

Przyrodnicze

  • Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"
  • Wyróżnienia: Łukasz Kozioł 3a, Izabela Minowska 6b, Marcin Szczotka 6a
  • XXIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wrocławiu,
  • udział w finale: Alicja Kalinowska 6c, Wiktoria Wincior 6c
  • II konkurs "Bogactwo kultury Wrocławia – Wrocław 2016"
  • III miejsce drużyny w składzie: Alicja Kalinowska 6c, Julia Musiał 6c
  • VIII Konkurs Przyrodniczy Supersowa
  • Finaliści: Alicja Kalinowska 6c, Julia Musiał 6c, Wiktoria Wincior 6c, Adam Siciński 6c,
  • XX Rajd Wrocławskie Spacery Krajoznawcze
  • III miejsce drużyny w składzie: Alicja Kalinowska 6c, Julia Musiał 6c, Wiktoria Wincior 6c, Adam Siciński 6c, Michał Kaźmierski 6a, Aleksander Rożdestwińsk 6a, Sandra Drobina 6a

Humanistyczne

  • Ogólnopolski konkurs literacki dla dzieci i młodzieży "Niezwykłe historie dźwiękowych symboli"
  • I miejsce: Michalina Wilczyńska 6b
  • Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Szkoła Marzeń"
  • Laureatka etapu okręgowego w kategorii: praca literacka: Natalia Tomczyk kl. 3c
  • Wyróżnienie w kategorii: praca literacka: Magdalena Ilnicka 3c
  • V Dolnośląski Konkurs Dziennikarski "Współczesny Dolny Śląsk"
  • III miejsce w kategorii: wywiad: Michał Kaźmierski 6a
  • X Powiatowy Konkurs Literacki "Moja wrocławska baśń"
  • Laureatka: Zuzanna Czajka 4b
  • XV Powiatowy Konkurs " Wratislavia Sacra"
  • I miejsce – Alicja Kalinowska 6c
  • II miejsce – Wiktoria Wincior 6c
  • Dzielnicowy Konkurs Recytacji i Poezji Śpiewanej
  • Wyróżnienie: Adam Siciński 6c
  • X Międzyprzedmiotowy Konkurs "Asy z 6 klasy"
  • Wyróżnienie w części humanistycznej: Izabela Minowska 6b
  • VIII Festiwal Bajkopisarzy "Piernikowa Chata"l
  • Laureat: Aleksander Rożdestwiński 6a
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Baśń ekologiczna"
  • I miejsce: Aleksander Rożdestwiński 6a
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chcecie bajki, oto bajka"
  • II miejsce: Sandra Drobina 6a
  • VI Międzyszkolny Konkurs "Pożeracze Książek"
  • II miejsce: Oliwia Poźniak 4b
  • II Miedzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Jesteś autorem i edytorem książki"
  • II miejsce: Antonina Grzech 4b
  • VI Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Czas goni nas"
  • wyróżnienie: Michał Szczerba 4c
  • VIII Przegląd wiersza, etiudy i bajki logopedycznej "Gimnastyka dla języka"
  • Nagroda: Wiktoria Maluga 0a
  • IX Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej
  • II miejsce w kategorii szkół podstawowych: Zespół wokalny "Zgrana Paka" 4b
  • "Mała Tereska- Mały Misjonarz" – Konkurs Misyjny
  • III miejsce: Justyna Czuchrij 6c
  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorsko-Kolędniczy "Dziś nadzieja rodzi się"
  • wyróżnienie: Dominika Płaza 4b, Antonina Grzech 4b, Maciej Frącek 5a

Językowe

  • Międzyszkolny Konkurs „The Best of English
  • II miejsce: Iza Minowska 6b
  • Międzyszkolny Konkurs „Macmillan Primary School Tournament”
  • II miejsce: Natalia Tomczyk 3c
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy Christmas Collage
  • II miejsce: Tymoteusz Podczaszy 3b
  • wyróżnienie: Wiktoria Wołoszyn 3c
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Archimedes Lingua Plus -1. edycja
  • Laureaci: Bartek Mądro 4b, Aleksandra Łyszczyk 4c, Jakub Wojnarski 4c, Michał Szczerba 4c, Oliwia Poźniak 4b, Agata Kamińska 5a, Dawid Habas 6a, Izabela Minowska 6b, Maja Zarębska 6c
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Archimedes Lingua Plus -2.edycja
  • Laureaci: Iza Minowska 6b, Marcin Szczotka 6a, Natalia Pilat 5a, Oliwia Poźniak 4b, Jakub Mogiełka 4b, Michał Szczerba 4c, Aleksandra Łyszczyk 4c, Jakub Wojnarski 4c

Matematyczne

  • XXIX Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych
  • zloty medal: Antoni Buraczewski 4a
  • I miejsce w kategoriiCMdla dzieci z klasy czwartej szkoły podstawowej: Antoni Buraczewski 4a
  • XXIV Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
  • laureat: Antoni Buraczewski 4a
  • wyróżnienia:
  • Justyna Ciura 5b, Maciej Frącek 5a, Izabela Minowska 6b
  • XIII Wrocławski Maraton Matematyczny
  • 4 miejsce w finale: Antoni Buraczewski 4a
  • finalistka: A. Kalinowska 6c
  • finalista: M. Frącek 5a
  • Konkurs Matematyczny KOMA
  • laureat: Antoni Buraczewski 4a
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny MATEW
  • I miejsce w kategorii klas trzecich: Magdalena Ilnicka 3c
  • XX Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
  • laureat: Antoni Buraczewski 4a
  • IV Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku
  • III miejsce w wielkim finale w kat kl 4-6 Antoni Buraczewski 4a
  • finalistka w kategorii klas 1-3; Magdalena Ilnicka 3c
  • XV Turniej Młodych Matematyków
  • finalistki: Izabela Minowska 6b, Julia Musiał 6c
  • VII Wrocławski Turniej Sudoku Szkół Podstawowych
  • II miejsce w kategorii klas 4-6 Antoni Buraczewski 4a
  • IV Turniej Gier Komputerowych GIMBLER
  • II miejsce drużyny w składzie: Dawid Habas 6a, Marcin Szczotka 6a, Marcin Cygal 6c
  • III miejsce drużyny w składzie: Michał Kaźmierski 6a, Michał Rudnicki 6c, Szymon Lejczak 6c

Artystyczne

  • VIII Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny "Rowerowy zawrót głowy"
  • III miejsce w kategorii praca plastyczna: Kornelia Sawicka 1b
  • Wyróżnienie w kategorii: praca przestrzenna: Jakub Kubicki 5a
  • XXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Ziemia jest tylko jedna"Nagroda równorzędna: Nadia Kmieć 4b
  • Wyróżnienie: Ewa Nowak 5a
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki "Szkoła Marzeń"
  • Wyróżnienie w kategorii praca plastyczna: Weronika Jurczak 3 b
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zioła – życiodajne rośliny”
  • Wyróżnienie: Kornelia Sawicka kl. 1b
  • Międzyszkolny Konkursu Kaligraficzno – Plastycznego „Wypisz – wymaluj”
  • Laureatka: Hanna Just 2b
  • Międzyszkolny konkurs literacko – plastycznym „Rzuć okiem”
  • Część plastyczna:
  • I miejsce: Antonina Grzech 4b
  • II miejsce: Martyna Góźdź 6c
  • Międzyszkolny konkurs fotograficzny "Wiosna wszędzie"
  • II miejsce: Julia Musiał 6c
  • Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno – Plastyczny "Artcycling, czyli w ramkę oprawiamy portret mamy"
  • II miejsce: Marysia Augiewicz 1b
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Konstruktorski "Odzyskana zabawka"
  • I miejsce; Szymon Mroczka 3a
  • II miejsce: Marcin Cygal 6c,
  • Wyróżnienie: Edyta Gorczyca 6c
  • Konkurs Plastyczny o świętym Janie Bosko
  • I miejsce w kategorii klas 2 i 3: Natalia Tomczyk 3c
  • „Masza i niedźwiedź – bohaterowie rosyjskich bajek” – konkurs plastyczny
  • III miejsce: Kornelia Sawicka 1b
  • III miejsce: Jakub Spławski 1b
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny "Mój przyjaciel ma cztery łapy"
  • Wyróżnienie: Zofia Murczkiewicz 2b
  • XVII konkurs plastyczny "Moj dom, moje miasto, moja ojczyzna" hasło przewodnie konkursu: "Patroni naszych szkolnych placówek"
  • wyróżnienie: Michał Kaźmierski 6a
  • Magia świąt Bożego Narodzenia w szklanych kulach zamknięta
  • wyróżnienie: Julia Jarosz
  • Konkurs plastyczny "Zakładka ekologiczna"
  • laureat pierwszego stopnia: Wiktoria Rorbach 2b
  • „Magiczny czas – projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej”
  • wyróżnienie: Magdalena Konopka 1b
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny dla klas I-VI i oddziałów przedszkolnych pt. "Kochajmy zwierzęta jak św. Franciszek" – IX edycja pt. "Polska czerwona lista zwierząt – znamy i dbamy o zwierzęta zagrożone wyginięciem"
  • wyróżnienie w kategorii "Oddzi

Sportowe

  • „ERGOSHOW” 2015- finał zawodów wioślarskich
  • III miejsce drużyny: Joanna Juszczak 6a, Zuzanna Kanty 6a, Wiktoria Drozdowska 6b, Izabela Minowska 6b

Świetlicowe

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Jesienne impresje"
  • wyróżnienie: Miłosz Rozwora, gr2
  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Jesienne kompozycje"
  • III miejsce: Gabriela Wójcik, gr.1
  • Miedzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „W kosmicznej przestrzeni”
  • II miejsce: Kinga Lepszy gr. 3
  • Miedzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „ Nasi skrzydlaci przyjaciele- ptaki rzek i jezior"
  • Wyróżnienie: Hanna Just gr. 1
  • Miedzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Co wiosną w trawie”
  • II miejsce: Marcin Jakieła gr. 2
  • XV Miejski Konkurs Plastyczny: „Maska karnawałowa”
  • III miejsce: Julia Pitner gr. 1
  • Wyróżnienie: Magda Konopka gr. 1

Zobacz także: