Kontakt

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Interdyscyplinarne

  • XIV Dolnośląski Konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek
  • Laureat z matematyki i finalista z języka polskiego: Antoni Buraczewski 6a

Przyrodnicze

  • Wrocławski konkurs przyrodniczy na stworzenie mapy mentalnej "Co wiesz o lokalnej bioróżnorodności"
  • II miejsce: Antoni Buraczewski 6a
  • III miejsce: Anastazja Kopycińska 6b
  • wyróżnienie: Hanna Celebańska 5b

Humanistyczne

  • Ogólnopolski konkurs ekologiczny „Pan Karp zarybia Wisłę"
  • wyróżnienie w części poetyckiej : Natalia Kosyl 5a
  • IV Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej
  • laureatka: Dominika Płaza 6b
  • I Międzyszkolny Konkurs dla Czwartoklasistów „Poetą być…”
  • III miejsce: Zoja Cięgotura 4a i Oliwia Rudnicka 4a
  • III Międzyszkolny konkurs komiksowy "... na tropie śledztwa"
  • I miejsce: Maciej Wojtas 5b
  • X Festiwal Bajkopisarzy "Piernikowa Chata"
  • wyróżnienie : Weronika Krajewska 6c

Językowe

  • X Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy ChristmasCollagedla uczniów kl.1-3
  • wyróżnienie: Marcelina Szot 2a, Marta Wolska 3a
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Archimedes Lingua Plus
  • laureaci: EmilyAllen 4a, Oliwia Poźniak 6b,Bartosz Mądro 6b, Kuba Mogiełka 6b, Anastazja Kopycińska 6b, Michał Szczerba 6c, Mikołaj Caban 6a, Weronika Krajewska 6c
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
  • finalistka: Magdalena Ilnicka 5c

Matematyczne

  • XXX Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych
  • laureat (3miejsce w kat.C1): Antoni Buraczewski 6a
  • XII Dolnośląski Konkurs Matematyczny KOMA
  • laureat- I miejsce: Antoni Buraczewski 6a
  • finalistki: Pola Kozłowska 6c, Ola Synowiec 5a
  • XXII Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
  • laureat- I miejsce: Antoni Buraczewski 6a:
  • wynik bardzo dobry: Zuzanna Buraczewska 2b
  • wynik bardzo dobry: Andrzej Zagajewski, 2b
  • XV Dolnośląski Maraton Matematyczny
  • laureat- I miejsce: Antoni Buraczewski 6a
  • udział w finale: Anastazja Kopycińska 6b
  • XIV Dolnośląski Matematyczny Marsz na Orientację
  • II miejsce drużynowo: Antoni Buraczewski 6a, Wiktoria Walada 6b, Bartosz Mądro 6b
  • XVII Turniej Młodych Matematyków
  • I miejsce: Antoni Buraczewski 6a
  • II Międzyszkolny konkurs programowania w „Scratchu”
  • wyróżnienie: Antoni Buraczewski 6a
  • XXVI Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
  • Laureat: Antoni Buraczewski 6a
  • wynik bardzo dobry: Zuzanna Buraczewska 2b
  • wyróżnienia: Andrzej Zagajewski 2b, Maciej Chyla 3a, Oliwia Hahn 4a
  • XVIII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT
  • laureat: Antoni Buraczewski 6a
  • wynik bardzo dobry: Hanna Cicha
  • V Konkurs Matematyka i Ekonomia
  • I miejsce zespołowo: Antoni Buraczewski 6a, Karolina Kamińska 6a,
  • Weronika Krajewska 6c
  • Asy z szóstej klasy
  • II miejsce z matematyki: Antoni Buraczewski 6a
  • Olimpiada Matematyczna Juniorów
  • laureat II stopnia: Antoni Buraczewski 6a

Artystyczne

  • Ogólnopolski konkurs ekologiczny „Pan Karp zarybia Wisłę
  • wyróżnienia w części plastycznej: Sandra Gołuch 3a i Kornelia Sawicka 3b
  • XIX Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Moj dom, moje miasto, moja ojczyzna"
  • wyróżnienia: Nadia Kmieć 6b, Karolina Kamińska 6a
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kochajmy zwierzęta jak święty Franciszek" – "Dzika Afryka"
  • wyróżnienie: Wiktoria Walada 6b
  • XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zakładka ekologiczna- Z wizytą w lesie"
  • laureat: Adrian Arak 3b
  • Radosne Obchody Święta Niepodległości
  • wyróżnienie dla szkoły SP 107
  • Konkurs na hasło i plakat „Jak racjonalnie zagospodarowywać odpady?”
  • I miejsce: Kacper Skoneczny i Jakub Spławski 3b
  • Konkurs fotograficzny WROCŁAW & CREATIVE COMMONS
  • I miejsce: Hanna Kmieć 2a
  • II miejsce: Nadia Wincior 2a
  • wyróżnienie: Levon Davtyan 2a
  • wyróżnienie : Nikola Dziura 2a
  • wyróżnienie: Oliwia Łukowicz 2a

Sportowe

  • Marsz Trafisa z okazji Narodowego Dnia Sportu
  • I miejsce dla szkoły SP 107

Świetlicowe

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ozdoba bożonarodzeniowa-choinka"
  • wyróżnienie: Oliwia Szuba
  • XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zakładka ekologiczna- Z wizytą w lesie"
  • laureat: Oliwia Szuba

Zobacz także: