Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
09
10
11
15
16
17
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Biblioteka moich marzeń - wyniki konkursu

6 listopada  komisja w składzie: bibliotekarz szkolny p. Beata Wiśniewska i nauczyciel plastyki p. Bożena Pochodyła, oceniła prace, które napłynęły na konkurs „Biblioteka moich marzeń”. Październik jest miesiącem bibliotek szkolnych i bardzo nam miło, że aż 62 propozycje zostały złożone w bibliotece szkolnej. Po wnikliwej  debacie komisja wybrała prace, które jej zdaniem zasługują na szczególne wyróżnienie:


Prace nagrodzone:
- Julia Bartków klasa 2a
- Damian Głowacki klasa 4c
- Piotr Musiał , Tomasz Bartoszek  klasa 5b
- Alicja Skrzypińska klasa 7b

Prace wyróżnione:
- Ala Głowacka klasa 0a
- Nadia Brażewicz, Karina Cichosz klasa 3c
- Zuzanna Wawrzkiewicz  Patrycja Krzywańska klasa 5b
- Ola Sosnowik, Paulina Zielińska, Marysia Wippko klasa 4c
- Kornelia Sawicka , Michał Paszke klasa 4b
- Milena Benc, Natalia Chudy klasa 6a
- Jakub Spławski , Julia Pitner klasa 4b
- Dominika Hancewicz, Magdalena Konopka, Oliwia Skrzyniarz klas 4b

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia