Warto oszczędzać

Warto oszczędzać – do takich wniosków doszli uczniowie, którzy w piątek, 31 października, wzięli udział w warsztatach pn. „Jak oszczędzać?”. Zorganizowano je z okazji Światowego Dnia Oszczędzania.

Warto oszczędzać

Podczas spotkania dzieci z klas pierwszych i trzecich uczyły się, jak zarządzać własnymi środkami. Gromadziły pieniądze w skarbonkach, a także oszczędzały na lokatach i rachunku osobistym. Co ważne, mali bankowcy postanowili w przyszłości założyć konto w banku i zarobić pierwszy milion.

Warto podkreślić, że w naszej szkole od września br. realizowany jest w klasach 3a, 3b, a także 2 grupie świetlicowej nowatorski program pn. „Mały bankowiec”. Zajęcia z edukacji finansowej prowadzą – Renata Stankiewicz, Magdalena Krause-Pietkiewicz, Mariola Sarnecka.

4 listopada 2019 | Powrót do spisu wiadomości