Piłka nożna dziewcząt

19 kwietnia nasza szkoła po raz pierwszy od wielu lat wzięła udział w rozgrywkach piłki nożnej dziewcząt boiskach Centrum Piłkarskiego Ślęzy Wrocław na ul. Kłokoczyckiej 5.Poziom gry był bardzo wysoki, a przeciwnicy niezwykle sprawni. Do rywalizacji w fazie grupowej przystąpiliśmy z drużynami szkół sportowych: SMS Junior (Szkoła Mistrzostwa Sportowego) oraz SP 45. Mimo zaciętej walki nie udało się nam wygrać tych meczy. Zdobyliśmy jednak cenne doświadczenie. Dodatkowo rozegraliśmy mecz towarzyski z zawodniczkami zaprzyjaźnionej szkoły SP 25,gdzie gra była już bardziej wyrównana i przyniosła po obu stronach ciekawe akcje. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom z SP 107 wytrwałości i życzymy sukcesów piłkarskich w przyszłości.

Skład drużyny: Julia Obuchiewicz (kapitan), Alicja Ziemiak, Khrystyna Iliuk, Natalia Zielińska, Oliwia Chudy, Milena Bieńko, Nika Yaroshenko. Opiekun – Grzegorz Kapica.

23 kwietnia 2024 | Powrót do spisu wiadomości