Marzec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
03
04
10
11
12
17
18
19
22
24
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

Kiermasz wielkanocny

13 marca odbył się coroczny kiermasz wielkanocny przygotowany przez grupy świetlicowe. Tym razem zbiegł się on w czasie z Dniem Otwartym w naszej szkole. Było dużo atrakcji, ale dla nas najważniejsza była prezentacja naszych ozdób świątecznych. Piękne prace można będzie podziwiać jeszcze do świąt. Zapraszamy :)

W bibliotece

Dzień 13.03. wcale nie był pechowy dla dzieci z I grupy świetlicowej. Możemy powiedzieć, że wręcz przeciwnie - był pełen wrażeń. Mieliśmy okazje uczestniczyć w lekcji bibliotecznej poświęconej naszemu ulubionemu ilustratorowi Janowi Marcinowi Szancerowi. Pani Bibliotekarka przygotowała dla nas ilustrowane przez niego książki oraz powiększone ilustracje a dzieci zgadywały z jakich utworów pochodzą. Wysłuchaliśmy też baśni Andersena o brzydkim kaczątku. Chętnie odwiedzimy "Grafit" kolejny raz.

Interaktywny plac zabaw

Dnia 21 lutego 2018 druga grupa świetlicowa wybrała się do Centrum Sztuki WRO przy ulicy Widok 7. Uczniowie wzięli udział w projekcie „ Sygnały”-Interaktywny plac zabaw. Był to nietypowy sposób zabawy w czarno białych instalacjach. Po zabawach interaktywnych dzieci udały się do znajdującego się obok Centrum Kultury –„Barbara” BUCHERBOXX-u.

Czytaj więcej...

 Czas zabaw

Przed feriami odbyła się również zabawa karnawałowa dla grup świetlicowych. Dzieci bardzo się cieszyły i bawiły przy ulubionych utworach muzycznych.

Świątecznie w świetlicy

Doczekaliśmy się grupowych wigilii. Tradycyjnie łamaliśmy się opłatkiem, składając sobie życzenia. Były również ciasta i słodycze przyniesione przez dzieci a Majka upiekła dla nas pyszne pierniczki. Zgodnie z naszą tradycją wszystkie grupy spotkały się na wspólnym kolędowaniu, które poprowadziła Pani Iza z Kacprem. Kacper w roli Świętego Mikołaja miał za zadanie zebrać jak najwięcej naszych życzeń dla najbliższych i postanowień noworocznych. Jak widać, udało mu się wypełnić worek.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia