Lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Witamy wiosnę
W pierwszym dniu wiosny odwiedziliśmy nasz Ogród Botaniczny. Dzięki uprzejmości pracowników Ogrodu mogliśmy go  zwiedzić, pomimo, że był zamknięty dla publiczności. Szukaliśmy oznak nadchodzącej wiosny i jak widać na zdjęciach - ZNALEŹLIŚMY! Witaj wiosno !

Wizyta Brego

Nasz przyjaciel pies Brego znów zawitał w świetlicowe progi. Sprawił dzieciom wielką radość swoją wizytą. Uczniowie mieli przygotowane dla niego smakołyki oraz nowe piłeczki, które tak bardzo lubi. Mamy nadzieję, że Brego niebawem  nas  znów odwiedzi.

Papierowy zawrót głowy

8 marca w świetlicy odbył się pokaz mody strojów wykonanych z materiałów odpadowych. W kreacjach dominowały przede wszystkim gazety, ale użyto również worków foliowych, wytłaczanek  i innych dostępnych  materiałów. Widownia oklaskiwała wdzięczne modelki. Największe brawa zebrała grupa 3, która przygotowała niebanalne stroje i pięknie je zaprezentowała. 

Psie zawody

Podczas zajęć świetlicowych  dzieci oglądały prezentację multimedialną o zawodach psów i okazało sie, że psy są profesjonalistami w bardzo wielu dziedzinach. Szymon z 3 grupy liczył ile różnych zawodów mogą wykonywać  psy i doliczyliśmy się  ich 28.  Mamy jednak wrażenie, że to nie wszystko, co potrafią psy. Brego, który był naszym gościem jest tego samego zdania.

Karnawał, karnawał...

Przygotowania do zabawy trwały już od tygodnia. Powstawały maski (prawie) weneckie, projekty strojów i pomysły na autorskie przebrania. I nareszcie nadszedł dzień świetlicowej zabawy karnawałowej poprowadzonej przez panią Izę i panią Basię. Było głośno. Było radośnie....

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia