Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
11
12
18
19
20
26
28

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

 Wyniki konkursu   "Kartka Wielkanocna"
W kategorii przedszkola:
I MIEJSCE     Michał Plesiak,   Przedszkole nr 115,  wychowawca:  Magdalena Gębska

Czytaj więcej...

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej 

Miło nam poinformować, że w  zakończonej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej, w której udział wzięło 544 uczestników z całej Polski, nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, za co składamy im serdeczne gratulacje!

Oto wyniki:

Nadia Kmieć 8b- 20 miejsce

Bartosz Mądro 8b- 20 miejsce

Magdalena Ilnicka 7c– 21 miejsce

Czytaj więcej...

Wiosenny Konkurs Wierszyka Logopedycznego
Dnia 4 kwietnia dzieci z  klas I – III uczęszczające na zajęcia logopedyczne wzięły udział w Wiosennym Konkursie Wierszyka Logopedycznego. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły: Kasia Alekseiuk (I miejsce), Marcel Bis (II miejsce), Wojtek Pawlaczyk (III miejsce). Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych występów.
 

Morskie opowieści- konkurs grafiki komputerowej

Prace uczniów z klas 4: Weroniki Brożek (4c), Marcela Tyczkowskiego (4c), Bartka Płockiego (4a), Oliwii Huńka (4a) powędrowały do Gdańska do Szkoły Podstawowej nr 60, aby wziąć udział w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej pt. "Morskie przygody". Życzymy naszym uczniom powodzenia.

Wiosenny konkurs recytatorski

Na początku kwietnia  odbył się świetlicowy konkurs recytatorski poświęcony przyrodzie budzącej się do życia. Dzieci ze wszystkich grup świetlicowych prezentowały przygotowane wiersze. Jury pod kierunkiem pani Basi ma teraz twardy orzech do zgryzienia. Nie poznaliśmy  jeszcze wyników konkursu, ale nie przeszkadzało nam to uczestniczyć w świetnej zabawie. 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia