Świąteczne ozdoby Laboratoria Przyszłości

W dniach 20 – 22 marca 2023 roku podczas lekcji religii realizowano zajęcia w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie wzięli udział w zajęciach plastycznych z pozyskanych materiałów z drukarni. Uczniowie klas IVA, IIA, IIB wykonywali koszyczki wielkanocne ze skrawków tektury i innych materiałów będących pozostałościami produktów papierniczych z drukarni. Zajęcia stworzyły okazję do przekazu treści o działaniach ekologicznych. Włączone zostało to również w ekologiczne działania edukacyjne, podczas których uczniowie mogli dowiedzieć się/doświadczyć jak z ubocznych produktów drukarskich, resztek materiałów drukarskich można zrobić ciekawe ozdoby wielkanocne. Prace dzieci zostały udokumentowane zdjęciami. Uczniowie wykonane przez siebie ozdoby mogli zabrać do domu, ale również zasilili swoimi pracami szkolny świąteczny kiermasz wielkanocny.

s. Ewa Wolska

27 marca 2023 | Powrót do spisu wiadomości