Wielka liga czytelnika

Projekt Wielka Liga Czytelników to sprawdzone przedsięwzięcie, które kształtuje kompetencje czytelnicze wpływające na sukces ucznia. Czytanie to jedna z najważniejszych umiejętności, która pozwala na wprowadzanie ucznia do świata wartości, budowanie relacji społecznych, wzmacnianie poczucia tożsamości, formowanie poczucia godności, rozwijanie umiejętności krytycznego i logicznego myślenia, rozbudzanie ciekawości poznawczej, kształtowanie postawy otwartej wobec świata, zachęcanie do samokształcenia.
W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w ogólnopolskich konkursach Wielkiej Ligi Czytelników w roku szkolnym 2022/2023 – Ogólnopolskie Mistrzostwa Powiatowe Wielkiej Ligi Czytelników. Wszelkie informacje można uzyskać na stronie www.wielkaliga.pl lub od szkolnych koordynatorów.

10 listopada 2022 | Powrót do spisu wiadomości