Akcja Dzień Pluszowego Misia

Fundacja Mam Marzenie, która nieprzerwanie od 2003 roku spełnia marzenia dzieci w wieku od 3 do 18 lat cierpiących na choroby zagrażające życiu, już po raz dziewiąty organizuje akcję Dzień Pluszowego Misia i serdecznie zaprasza Państwa do udziału w niej.
Wolontariusze Fundacji, widząc potrzebę i znaczenie wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, z okazji wypadającego 25 listopada Światowego Dnia Pluszowego Misia rozdają małym pacjentom maskotki i zabawki.

Akcja polega na zbieraniu pluszaków, zabawek i artykułów plastycznych, które potem przekażemy małym pacjentom Ponadregionalnego Centrum Onkologii Dziecięcej "Przylądek Nadziei" we Wrocławiu oraz Oddziału Kardiologii Dziecięcej z Pododdziałem Kardiochirurgii Dziecięcej i Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.
Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów wszystkie rzeczy muszą być nowe.
Zbiórka trwa do 18 listopada (piątek). Zabawki przynosimy do gabinetu pedagoga. Liczymy na Państwa wsparcie:)

28 października 2022 | Powrót do spisu wiadomości