Matematyczne biegi na orientację

W ubiegłą sobotę (1 października 2022) uczniowie wraz z nauczycielami naszej szkoły brali udział jak co roku w Matematycznych Marszach na Orientację, które w tym roku odbywały się na terenie Zamku Książ i statniny koni. Konkurs rozgrywany był w pięciu kategoriach: młodzicy kl.4-6, juniorzy kl.7-8, szkoły średnie, szkoły wyższe oraz nauczyciele i rodzice z dziećmi. W biegu uczestniczyły trzyosobowe patrole – ok. 1000 zawodników.

Patrole reprezentujące SP 107 startowały w następującym składzie:

1.Igor Berlik (6a), Nikodem Pyra (6b), Wojciech Pawlaczyk (6b) – kat. Młodzicy

2. Nadia Wincior (8a), Patryk Przybylla (8a), Aleksander Jarosz (8a) – kat. Juniorzy

3. Martyna Bącik (8b) Zuzanna Buraczewska (8b), Bartosz Pawlaczyk (8b) – kat. Juniorzy

4. Zuzanna Wąs (8b), Mikołaj Dutkowiak (8b), Mikołaj Łękawski (8b) – kat. Juniorzy

5. Sylwia Szczęsna – Cichoń SP 107, Daniel Cichoń LO 14, Sebastian Guz LO 14 – kat. Nauczyciele i rodzice z dziećmi

Wszyscy bardzo dzielnie walczyli z zadaniami i trudnym terenem podczas zawodów, drużyna z nr 3 zajęła VI miejsce na 67 patroli natomiast drużyna dorosłych zajęła I miejsce – brawo!!! Konkurencja była bardzo zacięta, w kategorii szkoła podstawowa (młodzicy + juniorzy)startowało aż 131 patroli!!!!

Zabawa była świetna, wszyscy wrócili zmęczeni i bardzo zadowoleni.

3 października 2022 | Powrót do spisu wiadomości