Ciekawe spotkania

W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki dzieci z grupy 3 świetlicy uczestniczyły w bardzo ciekawych wydarzeniach.
Na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej odbyły się warsztaty "Wydrukuj sobie zabawkę". Pod okiem Pana Marcina dzieci projektowały na komputerze własne przedmioty, a następnie obserwowały, jak są one drukowane na drukarce 3D.
Drugie spotkanie odbyło się w Bibliotece Austriackiej, gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach "Poznajemy Lichtenstein". Pani Daria opowiadała nam o tym małym europejskim państwie, pracowaliśmy z mapą, słuchaliśmy opowieści o przygodach Lisy i Maksa oraz utworów w języku niemieckim. Na zakończenie wszyscy otrzymali drobne upominki. To były bardzo udane spotkania.

27 września 2022 | Powrót do spisu wiadomości