Archiwum aktualności

"Ołbińskie Mistrzostwa Świata" dla chłopców klas 1-5 w piłce nożnej

W środę 8 czerwca 2022 r. przy współpracy z Radą Osiedla Ołbin nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali piłkarskie zawody międzyszkolne pt. "Ołbińskie Mistrzostwa Świata". Wzięli w nich udział chłopcy z klas 1-5 ze szkół z pobliskiego rejonu. Systemem "każdy z każdym" na boisku SP Nr 1 rozegrano turniej.
Nasza szkoła prowadzona przez nauczyciela WF – Grzegorz Kapicę zajęła 3 miejsce. Chłopcy wygrali swoje mecze z SP "Salezjanie" i SP "Leonardo", natomiast przegrali z SP 1 oraz SP 84. Najlepsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe medale, zwycięzca otrzymał pamiątkowy puchar.

Szkołę SP 107 reprezentowali następujący uczniowie: Marcel Bis kl. 4a, Mateusz Rybiński kl. 4a, Bartosz Mangold kl. 4a, Dominik Kierecki kl. 5a, Miłosz Ladaczek kl. 5a, Adrian Lichota kl. 5a, Oskar Temperowicz kl. 5b, Adam Połomski kl. 5b, Dorian Głowacki kl. 5b.