Paczka dla Pani Marioli

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim (koordynatora tego wolontariatu) oraz całej szkoły SP 107, wszystkim świątecznym darczyńcom uczęszczającym do naszej szkoły. Zebraliśmy wiele przeróżnych darów dla biednej i schorowanej, wrocławskiej seniorki – Pani Marioli. W dniach od 13 do 17 grudnia zgromadziliśmy bardzo dużo produktów długoterminowego spożycia, środków czystości i innych, które posłużą tej Pani, na wiele miesięcy, a może nawet na kilka lat. Dzięki temu minione święta i Nowy Rok będą dla niej może bardziej szczęśliwe. Wszystkie przekazane przez uczniów, rodziców, opiekunów i inne osoby upominki, zostały przekazane do Zespołu Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci I Młodzieży we Wrocławiu przy ul. Kołłątaja 20, gdzie jej pracownicy już bezpośrednio dostarczyli całą paczkę do p. Marioli.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję
Grzegorz Kapica