Pasowanie 2021

We wtorek 26 października 2021 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Uczniowie klasy 1a oraz 1b przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. To był egzamin, który zdali na szóstkę. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor Dariusz Cichy. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 107 im. Piotra Włostowica we Wrocławiu. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a potem rozpoczęła się wspólna zabawa.

27 października 2021 | Powrót do spisu wiadomości