Wyniki szkolnych wyborów samorządowych

W dniu 4 października w naszej szkole wybieraliśmy Samorząd Szkolny oraz Rzecznika Praw Ucznia. Do wyborów startowali uczniowie z klas od 4-8. Każda klasa wybierała swojego kandydata na przewodniczącego szkoły i przygotowywała kampanię wyborczą, w czasie której rywalizowano na pomysłowo przygotowane ulotki i plakaty. W tym roku plakaty wyborcze były opatrzone nie tylko hasłami reklamującymi kandydatów, ale również profesjonalnymi obietnicami wyborczymi. Większość wyborców zaufało uczennicy klasy 7a – Oliwii Hahn, która została przewodniczącą szkoły, pierwszym zastępcą została Natalia Gemza, drugim zastępcą natomiast została Weronika Jurczak. Rzecznikiem Praw Ucznia został pan Łukasz Migniewicz. Gratuluje mądrych wyborów!

Wyniki szkolnych wyborów samorządowych

23 października 2019 | Powrót do spisu wiadomości