Wojewódzki Konkurs Zdolny Ślązak

W drugim etapie konkursu (powiatowym) brało udział 7 uczniów z siedmiu przedmiotów.

Z niecierpliwością czekaliśmy na informacje o wynikach, gdyż arkusze konkursowe wymagały znajomości pogłębionej wiedzy przedmiotowej i wielu złożonych umiejętności.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zasługują na duże uznanie i podziw za pracę, jaką włożyli w przygotowania do prestiżowego konkursu zDolny Ślązak na etapie szkolnym oraz powiatowym.

W ostatnim tygodniu pojawiły się wyniki konkursu powiatowego. Pierwszy raz w historii szkoły mamy uczennicę, która otrzymała kwalifikację do finału z czterech przedmiotów.

Daria Dziedzic kl. VI b

język polski

historia

geografia

Daria to niezwykle miła, skromna, bardzo zdolna i pracowita uczennica klasy szóstej, która ma bardzo szeroką wiedzę i dodatkowo realizuje Indywidualny Program Nauczania z następujących przedmiotów:z języka polskiego, historii,matematyki. Jesteśmy dumni i pełni podziwu z osiągnięć Darii Dziedzic.

W marcu odbędą się bardzo trudne finały konkursu zDolny Ślązak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

14 lutego 2021 | Powrót do spisu wiadomości