Dla Uczniów

Kochani Uczniowie

Przede wszystkim dziękuję Wam za Waszą mrówczą pracę i postawę zaangażowania. Wiem, że nie było łatwo. Sytuacja Nas zaskoczyła i trzeba było od nowa budować warsztat pracy ucznia. Jestem z Was bardzo dumny. Poradziliście sobie ze wszystkim wspaniale. Mimo izolacji pozostaliście blisko siebie, pomagając sobie wzajemnie i wspierając. A statystyki w tym roku są imponujące. Aż 87 osób uzyskało świadectwo z wyróżnieniem. Prymusom mówię: Brawo Wy! Wszystkim pozostałym składam serdeczne gratulacje. Kończymy ten rok w olimpijskim stylu ze średnią 4,16. To jest zdecydowanie powód do dumy.

Egzamin z życia zdaliście na 6 z plusem i nawet z koroną. Teraz przyszedł czas na odpoczynek. Życzę Wam wesołych wakacji. Podziwiajcie świat dookoła, cieszcie się każdą chwilą, no i bądźcie uważni. Zadbajcie o  bezpieczeństwo swoje i innych.

Z pozdrowieniami i uśmiechem

Dariusz Cichy