Mecz uczniowie kontra nauczyciele

Nauczyciele i uczniowie klas ósmych spotkali się na boisku siatkarskim w emocjonującym meczu. Zawody okazały się niezwykle wyrównane, jednak ostatecznie zwycięstwo przypadło nauczycielom.

Atmosfera była niesamowita- uczniowie dopingowali swoich kolegów a także ulubionych nauczycieli, wszyscy pokazali, że potrafią grać w siatkówkę.

Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie dali z siebie maksimum możliwości, co sprawiło, że mecz był bardzo intensywny i emocjonujący.

Po zakończeniu spotkania wszyscy uczestnicy mieli uśmiechy na twarzach, zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie. Mecz siatkówki nauczyciele- uczniowie był nie tylko okazją do rywalizacji, ale przede wszystkim do integracji i spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze.

Był to dzień, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

19 czerwca 2024 | Powrót do spisu wiadomości