Relacja z zawodów „siatkarskich czwórek” Dziewcząt i Chłopców

7 lutego dziewczęta z SP 107 rocznik 2011 i młodsi (klasy 6 i młodsi) uczestniczyły w międzyszkolnych zawodach siatkarskich czwórek dziewcząt

w SP nr 83, organizowanych przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy. Rywalizacja była bardzo wyrównana, drużyny prowadziły ze sobą zaciekłą walkę, z której zwycięsko wyszedł zespół SP83. PO licznych rozgrywkach dziewczęta zajęły ostatecznie trzecie miejsce.

Natomiast 8 lutego drużyna chłopców z SP 107 zmierzyła się z gospodarzami SP 84. Pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem SP 107 2:1.

Podczas drugiego rozgrywanego z zawodnikami z SP 78 ponieśliśmy jednak klęskę 0:2. Ostatecznie drużyna chłopców uplasowała się na drugim miejscu.

Skład drużyny dziewcząt: Julia Obuchiewicz (kapitan), Katarzyna Antas, Milena Bieńko, Kinga Brodziak, Karolina Lehetska, Maja Stachów, Alicja Ziemiak, Stella Danillova, Nataliia Dnistrian, Sofia Statsenko. Opiekun – Grzegorz Kapica.

Skład drużyny chłopców: Marcel Bis (kapitan), Paweł Lachowski, Mateusz Rybiński, Grzegorz Hahn, Andrii Hordiichuk, Stanisław Jackowiak, Mateusz Jezierski, Szymon Kosyl, Kamil Przybylski. Opiekun – Grzegorz Kapica.

Gratulujemy!!!

21 lutego 2024 | Powrót do spisu wiadomości