Nasi wolontariusze w Kotowicach

18 maja reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w wyjazdowym integracyjnym spotkaniu dla członków Szkolnych Kół Caritas. Spotkanie było związane z obchodami 20-lecia istnienia Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kotowicach, którą to szkołę prowadzi wrocławski Caritas. Podczas oficjalnych uroczystości wolontariusze usłyszeli wiele ciepłych słów i podziękowań za niesienie bezinteresownej pomocy. Za pracę w wolontariacie podziękował wszystkim dyrektor Caritas Polska ks. Marcin Iżycki. Na terenie boiska szkoły odbył się piknik zorganizowany dla dzieci i młodzieży przybyłej z różnych miejscowości. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. spotkanie z ratownikami medycznymi, strażą pożarną, leśnikami, strażą miejską, żołnierzami i brygadą antyterrorystyczną. Można było pograć w szachy lub zrobić piękną zakładkę do książki. Wszystkim smakowały domowe ciasta i kiełbaski z grilla. Wróciliśmy bardzo zmęczeni i zadowoleni.

29 maja 2023 | Powrót do spisu wiadomości