Paczka Dobrych Relacji

Nasi uczniowie z  zaangażowaniem pełnili funkcję wolontariuszy. Przygotowali ozdoby wielkanocne dla wrocławskich mieszkańców przybyły w ramach akcji PACZKA DOBRYCH RELACJI. Akcja miała miejsce 22 marca 2024 roku w budynku biblioteki GRAFIT we Wrocławiu. W tym uroczystym wydarzeniu wziął także udział prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Imprezę uświetnił występ muzyczny naszego ucznia Nikodema Pyry. Wszyscy uczestnicy mogli również spróbować wyśmienitego świątecznego żurku i ciasta.

Skład wolontariuszy z SP 107: Nikodem Pyra, Pola Neckar, Amelia Borowiec, Weronika Kina, Julia Ziętek, Anna Socha, Julia Kolanko, Weroniaka Chmiel, Maja Rozwora, Oliwier Chromów, Kamellia Nesterenko, Dasha Liashok, Kamila Kravchuk, Gajane Muradian, Julia Krzystan, Paweł Lachowski. Opiekun – Grzegorz Kapica, Joanna Serwin.

25 marca 2024 | Powrót do spisu wiadomości