Aktualności świetlicy

Projekt Laboratorium Architektury

Dzieci z grupy 3 świetlicy uczestniczyły w pierwszym spotkaniu zorganizowanym w ramach projektu "Laboratorium Architektury". Jest to projekt prowadzony przez Muzeum Architektury, skierowany do klas młodszych, a jego celem jest m.in. pokazanie, że architektura to nie tylko wznoszenie konstrukcji, ale i oprawa naszego życia codziennego, mająca bezpośredni wpływ na to, jak się czujemy. pokazanie, że architektura to nie tylko wznosznei konstrukcji, ale też oprawa naszego codziennego życia. Podczas pierwszego spotkania dzieci zastanawiały sie, jakimi zmysłami poznajemy otoczenie, jak możemy opisać, to, co widzimy wokół nas. Z zaciekawieniem obejrzeliśmy makiety i zdjęcia różnych budynków. W drugiej cześci warsztatów przystapiliśmy do samodzielnego projektowania budowli. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i chętnie wrócimy do muzeum w kwietniu. pokazanie, że architektura to nie tylko wznoszenie konstrukcji, ale i oprawa naszego życia codziennego, mająca bezpośredni wpływ na to, jak się czujem pokazanie, że architektura to nie tylko wznoszenie konstrukcji, ale i oprawa naszego życia codziennego, mająca bezpośredni wpływ na to, jak się czujemy.

15 marca 2023 | Powrót do spisu wiadomości