Aktualności świetlicy

Zapraszamy na kiermasz

17 grudnia w godzinach 15.30-18.30 odbędzie się kiermasz świąteczny podhasłem: "Uczymy się dzielić dobrem". Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na budowę pierwszego hospicjum dla dzieci w Wilnie w ramach akcji "Most do nieba". W tym dniu zakończymy zbiórkę pieniędzy do "Skarbonek dobra", które zostały przygotowane przez naszych szkolnych wolontariuszy. Młodzi artyści szykują już ozdoby na kiermasz i pieką pyszne pierniki. Przygotowania idą pełną parą. Podczas kiermaszu na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje:- kawiarenka w stołówce- stoiska z dekoracjami świątecznymi i upominkami- wspólne kolędowanie (każdy może zaśpiewać swoją ulubioną zimową piosenkę lub kolędę)- gry planszowe- warsztaty plastyczne.Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do wspólnej zabawy i dzielenia się dobrem.

12 grudnia 2019 | Powrót do spisu wiadomości