Aktualności świetlicy

Podsumowanie konkursu plastycznego "W parku narodowym wszystko jak przed laty..."

W tym roku nasza szkoła była organizatorem I Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pod hasłem "W parku narodowym wszystko jak przed laty...". Konkurs był skierowany do dzieci z klas 1-4 uczęszczających do szkolnych świetlic. Jego celem było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych i plastycznych wśród uczniów, kształtowanie postaw proekologicznych i uwrażliwienie na piękno przyrody. W tym roku uczestnicy mieli za zadanie ukazać ciekawe miejsca lub gatunki roślin i zwierząt żyjących w parkach narodowych, w których szczególnie chronione są lasy. Wpłynęły prace przedstawiające walory Parku Narodowego Bory Tucholskie, Białowieskiego PN i Roztoczańskiego PN. Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:
Kategoria klas 3-4
Nagrody:
Oliwia Błaszczok SP 4
Zuzanna Budzińska SP 107
Kategoria klas 1-2
Nagrody:
Jakub Lachowski SP 107
Maja Żołądź SP 12
Mateusz Deliński SP 107
Wyróżnienia:
Jagoda Mostek
Mateusz Kaczmarek
Szymon Borkowski
Polina Riabkova
Lena Wysmyk
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy ciekawych pomysłów i starannego przygotowania prac. Po odbiór pamiątkowych dyplomów i nagród zapraszamy do naszej szkoły od 25 kwietnia. Dziękujemy uczestnikom za przygotowanie pięknych ilustracji.
Już dziś zapraszamy do udziału w konkursie za rok. Organizatorzy: A. Sernecka, B. Wiśniewska, K. Herman.

11 kwietnia 2022 | Powrót do spisu wiadomości