Aktualności świetlicy

Konkurs ”Zakładka do książki”

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ”Zakładka do książki”. Zakładka może być wykonana dowolna techniką plastyczną ale bez użycia materiałów sypkich. Maksymalne wymiary zakładki to 8cm x 20 cm. Prace należy przynosić do biblioteki szkolnej lub pani Agaty Serneckiej (wychowawczyni grupy świetlicowej) do końca lutego. Mile widziane będą motywy z ulubionych książek czytelników (np. postać ulubionego bohatera literackiego). Podczas oceniania prac będzie brana pod uwagę oryginalność i pomysłowość oraz estetyka i staranność wykonania pracy. Prosimy nie podpisywać zakładek imieniem i nazwiskiem autora, tylko doczepić te informacje na osobnej kartce. Serdecznie zapraszamy !

Beata Wiśniewska i Agata Sernecka

20 stycznia 2022 | Powrót do spisu wiadomości