Aktualności świetlicy

Radosny i twórczy Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek przyniósł w grupach świetlicowych wiele działań twórczych. Pierwsze i drugie klasy wzięły udział w konkursie literackim pn. Jeden z dziesięciu”. Pokazał on, że nasi uczniowie doskonale znają baśnie Hansa Christiana Andersena, braci Grimm oraz Charlesa Perraulta.

Najmłodsi uczestniczyli też w konkursie plastycznym pn. „Najciekawsza postać z bajki”. Najlepsze prace można podziwiać na wystawie, która znajduje się na pierwszym piętrze. Z kolei starsi tworzyli baśń o wrocławskich krasnoludkach oraz rozwiązywali krzyżówki literackie. Warto wspomnieć, że na warsztatach pojawili się niezwykli goście – czarownica Tekla oraz miś Leon, którzy odpowiadali na pytania dzieci.

17 listopada 2019 | Powrót do spisu wiadomości