Czerwone krasnoludki w zielonej trawie i logo szkoły na środku

Trudny? powrót do szkoły

Kliknij aby obejrzeć

Wstawione na stronę za zgodą autora

14 maja 2021

Rekrutacja do świetlicy szkolnej 2021/2022

UWAGA – ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Szanowni Rodzice,

od piątku 14.05.2021r. rozpoczynamy rekrutację do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022.

Obowiązuje nowy druk karty zapisu.

Wypełnione karty (uwaga na wszystkie wymagane podpisy!) możecie Państwo przynosić osobiście do sekretariatu szkoły, do Pań świetliczanek lub przesyłać skan mailem (preferowana forma) na adres dedykowany szkolnej świetlicy, tj: swietlica@sp107.wroclaw.pl

14 maja 2021

Harmonogram nauczania hybrydowego

13 maja 2021

Zaprasza...MY

Zaprasza...MY do zapoznania się z rozszerzoną ofertą NASZEJ SZKOŁY. Jesteśmy zespołem dla którego wartością nadrzędną jesteśmy będziemy—> MY<—...MY w działaniu, MY we współpracy....MY jako społeczność... Dlatego działania, jakie podejmiemy, dadzą szansę NASZYM DZIECIOM na wszechstronny rozwój, w bezpiecznym, pełnym zrozumienia i akceptacji środowisku.

12 maja 2021

A tymczasem w świetlicy szkolnej...

Dzieci z grupy 3 świetlicy po raz kolejny wcieliły się w rolę ogrodników-ekologów. Nasz "ogródek na parapecie" powiększył się o uprawę pomidorków koktajlowych. Każdy chętny mógł własnoręcznie posadzić sadzonkę pomidora. Sprawiło to wszystkim wiele radości. Teraz będziemy czekać, aż pojawią się owoce, które zjemy z wielkim apatytem. Chociaż to czas "zimnych ogrodników", w naszej grupie panowała wyjątkowo ciepła i radosna atmosfera.

11 maja 2021 | Zobacz zdjęcia

Dla uczniów naszej szkoły

Powitanie uczniów w szkole

9 maja 2021

Trening antydyskryminacyjny

W imieniu Stowarzyszenia Różnorodności Społecznej UP-DATE i Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w załączeniu przesyłamy informacje dot. bezpłatnego treningu antydyskryminacyjnego przeznaczonego dla rodziców i prawnych opiekunów uczniów i uczennic wrocławskich szkół i placówek oświatowych.

Trening jest organizowany we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego w ramach projektu „Wrocławska Szkoła Otwarta i Wielokulturowa” współfinansowanego z budżetu Gminy Wrocław w ramach Programu „Wrocławska Strategia Dialogu Międzykulturowego 2018-2022”.

Pełna informacja o treningu dostępna jest również na naszej stronie internetowej: www.up-date.org.pl w zakładce Aktualności oraz w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/StowarzyszenieUpDate

8 maja 2021

Finał XI Wrocławskiego Konkursu Pożeracze Książek

27 kwietnia 2021 roku odbył się finał XI Wrocławskiego Konkursu Pożeracze Książek. 71 uczniów z 21 szkół podstawowych Wrocławia zmierzyło się z testem dotyczącym dziesięciu powieści zaproponowanych przez organizatorów. W tym roku uczniowie napisali test w dwóch kategoriach wiekowych – klas 4-6 i 7-8. Konkurs został zamieszczony w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych lub sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/2021. W tym roku konkurs w nowej formule odbył się zdalnie.

Wszystkim Pożeraczom dziękujemy za udział, podziwiamy Wasz zapał i miłość do literatury. Życzymy wielu przyjemnych chwil spędzonych nad kolejnymi książkami. Nauczycielom i Rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji konkursu.

5 maja 2021 | Czytaj całość

Nasze Żonkile

23 kwietnia 2021

SP107 pomaga

Z dumą informujemy, że nasza placówka wspiera Hospicjum we Wrocławiu.

Zachęcamy do zbiórki.

23 kwietnia 2021