Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
09
10
11
15
16
17
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Sprzątanie świata. 

Jak co roku, dzieci z grupy przedszkolnej wzięły udział w akcji „Sprzątanie świata”. Najpierw dowiedziały się, skąd się biorą śmieci, jak i dlaczego należy je segregować, czym jest recykling oraz dlaczego dbanie o jak najmniejszą ilość śmieci i zanieczyszczeń, i ich przetwarzanie jest ważne dla całej naszej planety.

Każde dziecko woli bawić się i żyć w czystym i pięknym przyrodniczo miejscu, gdzie jest też zdrowo i bezpiecznie. Z radością i zapałem nasze dzieci wyruszyły więc pomóc Ziemi i jej mieszkańcom, i posprzątały teren ogrodu przedszkolnego przy naszej szkole. Od razu wszystkim zrobiło się milej. Dzieci były bardzo dumne kiedy okazało się, że chociaż są jeszcze małe mogą zrobić dla świata i siebie coś ważnego. Brawo! 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia