bip logo pomn1 grad

Dzień Urodzinkowy. 

W tym roku szkolnym dzieci z oddziału przedszkolnego ukończą 6 lub 7 lat. Dziś wspólnie obchodziły swoje urodziny podczas przedszkolnego Dnia Urodzinkowego. Dzieci dowiedziały się, ile lat ukończą, przyjęły serdeczne życzenia i prezenty.

Wzięły udział w zabawie, podczas której m.in. tańczyły ze wstążkami, a następnie spałaszowały przepyszne, urodzinowe ciasto z galaretką, przygotowane przez mamę Wojtusia i wypiły soczki. Nie zabrakło śpiewania „Sto lat” i „Happy birthday” oraz wspaniałej atmosfery wzajemnego poznawania się i wspólnego świętowania. Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia, pełnego radości i mądrości życia, kochanych bliskich i przyjaciół!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia