bip logo pomn1 grad

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Nadszedł dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018. Nowi zerówkowicze wraz z kolegami i koleżankami z kl. I-III, podekscytowani, odświętnie ubrani, udali się na uroczystość, podczas której poczuli się przyjęci do społeczności szkolnej. Zostali serdecznie powitani przez otwierającą uroczystość panią Agnieszkę – nauczycielkę wychowania do życia w rodzinie.

Godnie przyjęli poczet sztandarowy, zaśpiewali hymn Polski i wysłuchali pięknie wykonanej piosenki. Z radością i ciekawością wysłuchali ciepłych słów Pana Dyrektora, tych skierowanych do nich i do nowych uczniów klas I. Tym dzieciom przedstawiono wychowawców, z którymi pełne nadziei i ufności udały się następnie, w towarzystwie przejętych bliskich, do swoich klas. Dla dzieci z zerówki rozpoczął się wspaniały rok zabaw i zajęć, koleżeństwa, przyjaźni, rozwoju, przygotowania do klasy pierwszej. Witajcie w naszej szkole! Powodzenia i spełnienia marzeń!

 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia