Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Koniec roku szkolnego tuż, tuż.

Zbliża się koniec roku szkolnego, nadchodzi czas wakacji. Podsumowujemy czas zabaw, nauki, odpoczynku, relaksu, wyjść, akcji, świąt i różnych imprez w naszym oddziale przedszkolnym – czas przedszkolnego rozwoju. Tyle wspólnie przeżyliśmy, przybyło nam wiedzy, umiejętności, doświadczeń, ujawniły się nasze mocne strony, zamiłowania.

Urośliśmy i jesteśmy dojrzalsi. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, także rodzicom i bliskim dzieci, którzy angażowali się w życie grupy. Nagrodziliśmy kilkoro rodziców, którzy bardzo wyróżnili się w tym względzie, tytułem „Przyjaciela oddziału przedszklonego – gr. 0a SP 107 we Wrocławiu w roku szkolnym 2015/2016”. Bliscy ci ( pani Magdalena K., Pani Anna M., państwo Anna i Karol Z., pani Marta S. i pani Katarzyna P. ) otrzymali od nas - dzieci i kadry dyplomy i drobne nagrody. Bardzo dziękujemy za okazaną sympatię i pomoc! Życzymy pomyślności i gratulujemy! Szczęścia i udanego startu w życiu szkolnym życzymy także naszym absolwentom, którzy w nowym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Wszystkiego najlepszego, powodzenia życzymy również dzieciom, które w nowym roku szkolnym będą korzystać z zajęć naszego oddziału przedszkolnego. Wszystkim życzymy bezpiecznych i spełnionych wakacji, i wymarzonego życia.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia