bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Wiosna w oddziałach przedszkolnych.

Po Dniu Babci i Dziadka wszyscy zaczęli wyglądać wiosny. W oddziałach przedszkolnych nie omieszkano jej powitać Wiosennym pochodem i sadzeniem kwiatów.

Dzieci brały udział odpowiednio w konkursach plastycznych i recytatorskich, prozdrowotnej akcji profilaktycznej „Stop hałasowi”, Spotkaniu wielkanocnym, Dniu Patrona, Dniu Ziemi, Dniu Rodziny, spotkaniu z psem Brego i jego panią Kasią (w ramach zajęć „Nieznajome zwierzę”) i adeptami gry na saksofonie, altówce i puzonie – uczniami pani Joasi, gościły u fryzjera, obejrzały pokaz wybuchu wulkanu przygotowany przez panią Kasię. Wzięły udział odpowiednio w warsztatach w piekarni gruzińskiej, ekologicznych, warsztatach w Muzeum Etnograficznym, warsztatach teatralno-internetowych „Bezpieczeństwo w sieci”, oglądaniu obrazów w Muzeum Narodowym, wyjściach do parków i na lody, wycieczce do Ogrodu Botanicznego (ze zwiedzaniem m.in. Panoramy Natury), wycieczce do Indiańskiej Wioski, wyjściu do kina na film pt. „Alladyn” oraz wycieczce na wrocławski Ostrów Tumski (z poznawaniem wybranych zabytków) i do Teatru na Ostrowie (w tym na spektakl pt. „Detektyw Pozytywka”). Wrażeń było co niemiara.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia