bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Wyniki Konkursu przyrodniczo-plastyczno-technicznego pt. „W krainie dinozaurów”.

Z okazji Dnia Ziemi odbyła się kolejna edycja Konkursu przyrodniczo-plastyczno-technicznego pt. „W krainie dinozaurów”. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże.

Wcześniej dzieci chłonęły wiedzę na temat czasów i życia dinozaurów, wykazywały się też własnymi wiadomościami na ten temat. Okazało się, że dinozaury stanowią pasję wielu z nich. W swoich pracach, wykonanych w najróżniejszych technikach plastycznych, przedstawiły wybrane przez siebie okazy – te roślinożerne i mięsożerne, lądowe, latające i wodne. W ich naturalnych środowiskach. Prace były przepiękne i interesujące, niekiedy wręcz poruszające. Jury ostatecznie podjęło decyzję i nagrodziło prace następujących uczestników konkursu: Anastasii, Marcela, Piotrusia, Stasia, Dawida, Aleksandra, Anastazji, Wiktorii i Dagmary (nagrody równorzędne). Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Wyrazy uznania!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia