bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Wyniki konkursu plastycznego dla gr. 0a pt. „Sporty zimowe”.

Dzieci uwielbiają zimę. Choć coraz mniej opadów śniegu w naszym mieście, nie poddają się i wraz ze swoimi bliskimi wyruszają tam, gdzie czasem śniegu jest więcej. Chętnie uczą się też o sportach zimowych, a niektórzy z nich sami nawet próbują je uprawiać.

Nic więc dziwnego, że z radością przystąpiły do konkursu i przedstawiły w formie prac malarskich swoje ulubione zimowe dyscypliny sportu. Oto wyniki tego konkursu - równorzędne nagrody otrzymali: Anastasiia, Piotruś, Staś, Szymon, Dawid, Oleksandra i Emilka. Prace sprawiły wszystkim wielką przyjemność i były podziwiane na wystawie pokonkursowej, zachęcały innych do zainteresowania się zimowymi, sportowymi pasjami. Bardzo wam gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia