Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
11
12
18
19
20
26
28

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Wyniki wakacyjnego konkursu plast.-techn.-przyrodn. „Kocham przyrodę”: „Rośliny i zwierzęta z różnych zakątków świata”.

Podczas zajęć w okresie wakacyjnym dzieci z oddziału przedszkolnego poznawały m.in. rośliny i zwierzęta z różnych kontynentów i oceanów. Zajęcia wzbudziły ich ciekawość i chęć wykonania prac przedstawiających wybrane okazy fauny i flory.

Prace zostały wykonane w różnych technikach plastycznych i okazały się bardzo interesujące, piękne i inspirujące do zgłębiania tajemnic i kochania przyrody. Część z nich została zgłoszona do wakacyjnego konkursu plast.-techn.-przyrodn. „Kocham przyrodę”: „Rośliny i zwierzęta z różnych zakątków świata”. Oto jego rezultaty:

I miejsce: Ania, Oleksandra;

II miejsce: Kinga, Kuba P., Maciek;

III miejsce: Hania, Dagmara.

Serdecznie gratulujemy! Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody. Zwycięskie prace będzie można oglądać na wystawie w naszej placówce jeszcze do 14 września 2018r.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia