Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
22
23
24
25
26
28
31

bip logo pomn1 grad

BohaterON

Plakat I7

Zakończenie roku szkolnego.

Nadchodzi dzień zakończenia roku szkolnego. Znowu zaskakująco szybko. Wspominamy cały rok wstecz, pierwsze kroki w naszym oddziale przedszkolnym, zabawy, zajęcia, wyjścia, zaproszonych gości, konkursy, święta z różnych okazji, udział w akcjach charytatywnych, posiłki, rekreację, odpoczynek, rozmowy, nadzieje, marzenia, wspólnie spędzony czas...

Dzieci urosły, zmężniały, ich wiadomości i umiejętności bardzo się rozwinęły, otworzyły się jeszcze bardziej na świat, innych ludzi i możliwe zdarzenia, myślą, podejmują decyzje, wchodzą w relacje z innymi, dzielą się sobą... Patrzą z nadzieją i zaufaniem w przyszłość, marzą. Są szczęśliwe. Siedmiolatki od września będą w pierwszej klasie. Szerokich, pięknych, szczęśliwych lotów edukacyjnych w szkole podstawowej! Powodzenia! Wszystkiego, co najlepsze! I oczywiście udanych wakacji!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia