Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
11
12
18
19
20
26
28

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Dzień Rodziny.

W oddziale przedszkolnym odbył się Dzień Rodziny. Wielkie, rodzinne święto, na które zostali zaproszeni przede wszystkim rodzice i dziadkowie, ale też inni krewni naszych dzieci. Babcie, prababcie, dziadkowie i pradziadkowie otrzymali od naszych dzieci prezenty i życzenia już w styczniu, mamusie i tatusiowie właśnie teraz, ale największy prezent – wspólny występ dla nich otrzymali od dzieci podczas tego Dnia.

Obchody Dnia Rodziny rozpoczęły się koncertem muzycznym. Wspólne spędzenie czasu, w serdecznej, rodzinnej atmosferze umiliły również prezentacja, nagrody i dyplomy oraz poczęstunek. Część krewnych, ku wielkiej radości dzieci, otrzymała tytuł "Przyjaciela oddziału przedszkolnego 0a" w roku szkolnym 2017/2018 i podziękowania za zaangażowanie w działanie oddziału, wspieranie dzieci, tworzenie dobrej, ciepłej atmosfery. Ogłoszono także wyniki całorocznego " Konkursu zachowania" dla naszej grupy, a jego laureatom (I m-ce: Wojtuś, II m-ce: Ala G. , III m-ce: Adaś) wręczono dyplomy i nagrody. Wszystkiego najlepszego, spełnionego życia, mnóstwa miłości i szczęśliwych darów losu, zdrowia, bezpieczeństwa, radości z dzieci i wnuków, szerokiej drogi życiowej usłanej płatkami róż! Byście mogli być zawsze dumni z waszych latorośli i z was samych!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia