Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
11
12
18
19
20
26
28

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Dzień Dziecka z wycieczką pod pomnik i do kina.

Na ten dzień czekają wszystkie dzieci w naszym kraju. Z okazji Dnia Dziecka dzieci z oddziału przedszkolnego też czekał bardzo przyjemny dzień. Dzieci otrzymały życzenia, słodki poczęstunek i prezenty. Nowe zabawki i gra, pyszne ciasto z jabłkiem i rabarbarem bardzo je ucieszyły, ale najbardziej oczekiwane było prezentowe wyjście pod pomnik „Kryształowa planeta”

(przypominający nam o jedności wszystkich istnień na naszej planecie, niezależnie od kontynentu czy morza, na jakim żyją) i do kina na film pt. „Niesforny Bram” - film o chłopcu, który marzył o pójściu do pierwszej klasy, „żeby się wszystkiego nauczyć” i właśnie tam rozpoczął naukę. Jak to jest w pierwszej klasie, jakie dzieci nam towarzyszą, jacy nauczyciele, jak odbywa się nauka, jakie czekają tam nas przygody i niespodzianki, czy nasi rodzice są szczęśliwi, że mają w domu pierwszoklasistę, czy w szkole spełniają się nasze marzenia...? Tego nasze dzieci się dowiedziały, a na pytanie, czy chcą iść w przyszłym roku szkolnym do pierwszej klasy odpowiedziały chórem: „Chcemy!”. Zatem wszystkiego najlepszego, kochani, nie tylko zdrowia, szczęścia , bezpieczeństwa, kochającej rodziny, prawdziwych przyjaźni i udanego życia, ale też spełnienia wszystkich waszych marzeń! Także w pierwszej klasie!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia