Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
11
12
18
19
20
26
28

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Mała Gala II.

Dzieci z grupy przedszkolnej lubią śpiewać i recytować. Nic więc dziwnego, że wzięły udział w „Konkursie wierszyka i piosenki o zwierzętach” i „Konkursie wierszyka w j. angielskim”. Podczas II Małej Gali laureaci tych konkursów otrzymali dyplomy i nagrody. Oto wyniki tych konkursów:

„Konkurs wierszyka i piosenki o zwierzętach”:

I miejsce: Julia Ko., Beniamin;

II miejsce: Maciek;

III miejsce: Wojtuś;

„Konkurs wierszyka w j. angielskim”:

Nagrody równorzędne: Wojtek, Ala G., Julio Ko., Kacper.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie! Gorąco gratulujemy zwycięzcom!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia