Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
13
16
19
20
24
25
26
27

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Dzień Patrona w grupie „0a”.

Nadszedł Dzień Patrona, a jest nim w naszej szkole pan Piotr Włostowic. Dzieci z oddziału przedszkolnego dowiedziały się, kim była ta postać, jakie miała przymioty i dlaczego została patronem naszej placówki.

Poznały też znaczenie słowa patron i opowiedziały o postaciach, które wiele dla nich znaczą, i na których chciałyby się wzorować. A potem przyszedł czas na zabawy w stylu rycersko-dworskim, jak to za czasów naszego patrona. Z tego też powodu dzieci poprzebierały się odpowiednio do nich. Dobrze mieć patrona, który zwraca nam uwagę na to, co ważne i dobre w życiu. Zawsze można z niego brać przykład.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia