Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
11
12
18
19
20
26
28

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Mała Gala.

W oddziale przedszkolnym dzieci mogą sprawdzać swoje umiejętności biorąc udział również w różnych konkursach. Tym razem były to „Konkurs matematyczny” i „Wiosenny konkurs wierszyka logopedycznego”.

Podczas Małej Gali laureaci tych konkursów oraz „Rodzinnego konkursu plast.-techn.-przyrodn.-ekologicznego „W krainie dinozaurów” otrzymali dyplomy i nagrody. Radość była wielka, a i apetyt na udział konkursach wzrósł znacznie, bo warto być docenionym. Oto wyniki „Konkursu matematycznego” i „Wiosennego konkursu wierszyka logopedycznego”:

„Konkurs matematyczny”:

I miejsce: Adaś;

II miejsce: Ala G., Konrad;

III miejsce: Wojtek, Julia Krz., Grześ;

„Wiosenny konkurs wierszyka logopedycznego”:

I miejsce: Wojtek;

II miejsce: Maciek;

III miejsce: Konrad.

Serdecznie gratulujemy!

 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia